S plyšákem na hokej v rámci Charitativního týdne CHANCE LIGY
Novinky
Fanoušci ledního hokeje ve Frýdku-Místku, ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale také pro dobrou věc.

Ve středu 4. prosince 2019, tedy v den zápasu 29. kola proti Pirátům z Chomutova, máte všichni jedinečnou šanci dokázat, že vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc. Všichni máme doma určitě starší hračky, knížky nebo nepotřebné pastelky. To vše může ne jednomu dítěti udělat obrovskou radost.

Přineste tak všechny nepotřebné dětské věci na středeční utkání, které budete smět odevzdat u hlavního vstupu do speciální boxů, které budou pro tyto účely připraveny. Děti z Charity Frýdek-Místek budou za každý malý dárek vděčné a určitě jim tím vykouzlíte kouzelný dětský úsměv na tváři.

Pokud budete mít s sebou plyšáky, tak ty do boxu (u vchodu) nevkládejte a pomožte nám vytvořit skvělou atmosféru, která vyčaruje úsměv na dětských tvářích! Budeme házet plyšáky po vstřelení 1. branky domácího celku.

Pokud nic nenajdete, ale chcete pomoci dobré věci, můžete přinést třeba balení plenek nebo vlhčené ubrousky. Každá i sebemenší drobnost se bude dětem hodit.

Všechny dárečky, které se vyberou, slavnostně předají hokejisté HC Frýdek-Místek ve spolupráci s Charitou Frýdek-Místek na jednom z prosincových utkání.

Charita Frýdek-Místek spolupracuje například s následujícími subjekty – Slezská Diakonie, Armáda Spásy nebo Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež.

Darované předměty budou podle jejich typu rozděleny tam, kde budou nejvíce potřebné.

NEZAPOMEŇTE, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc.