S Prostějovem se bude hrát v náhradním termínu
A-tým
Již v pondělí vstoupí rysi do první herní prověrky před nadcházející sezonou v Chance lize. V úterý 11. srpna je pak měl čekat úvodní duel na turnaji O pohár RT TORAX s Prostějovem. Tento zápas je ale odložen!

Tradiční mezinárodní turnaj O pohár RT TORAX, který se hraje v porubské hale, byl rozehrán úvodním zápasem, mezi domácím celkem a polským JKH GKS Jastrzębie. Vyrovnaný duel skončil nakonec smírně 2:2, o vítězi pak rozhodlo prodloužení, ve kterém byl úspěšnější soupeř z Polska.


Rysi do turnaje měli vstoupit utkáním s prostějovskými Jestřáby (původní termín - úterý 11. srpna). Hanáci se ale díky pozitivnímu nálezu na COVID-19 ocitli v nucené čtrnáctidenní karanténě. Náš duel s nimi se tak prozatím odkládá. "Na termínu se budeme se zástupci prostějovského klubu domlouvat během pondělí," prozradil vedoucí frýdecko-místeckého celku Martin Kurajský.

Jakmile tedy bude znám termín utkání, budeme samozřejmě naše fanoušky ihned informovat. Pevně však věříme, že u Hanáků následné testy dopadnou na výbornou a Jestřábi se tak na led vrátí co nejdříve.

Přehled přípravných zápasů HC Frýdek-Místek: ZDE