Rysi se zapojili do kampaně Movember
Novinky
Jak už jste si možná všimli, v průběhu celého listopadu nastupovali někteří hráči našeho týmu ve speciálně upravených dresech, na kterých klubový symbol - dravý rys, byl ozdoben knírem. Hokejisté Frýdku-Místku tímto způsobem podpořili celosvětovou kampaň Movember.

Hlavní myšlenkou podpory bylo nechat si v měsíci listopadu narůst knír, a tím napomoci upozornit společnost na probíhající kampaň na podporu boje proti rakovině prostaty. Podporovatelé akce odstartovali začátkem listopadu s oholenou tváří, a v průběhu měsíce si pečlivě pěstovali svou chlapskou ozdobu. Protože se tato nemoc týká především mužů, stal se jejím symbolem právě knír. 

Aukce speciálních dresů "MOVEMBER" HC Frýdek-Místek

Na webu sportovniaukce.cz fanoušci mohli dražit speciální dresy na podporu této charitativní akce. Celkový výtěžek činil 10.300 Kč.

Jak můžete projekt MOVEMBER podpořit nyní i vy?

Na podporu projektu jsme na oficiálním webu založili tým HC Frýdek-Místek, kde můžete vy, naši věrní fanoušci, i nadále přispívat symbolickou částkou: ZDE

Jak v praxi probíhal MOVEMBER v podání hráčů našeho klubu?  Z frýdecko-místeckého kádru se zúčastnili Vlastimil Dostálek, Jakub Teper, Daniel Kowalczyk, Pavel Matěj, Michal Ramik, Jakub Adámek, Vojtěch Mokry, Štěpán Macháček a Daniel Vrdlovec. Do akce se ovšem zapojili také někteří další lidé z blízkého okolí našeho klubu: mládežnický trenér Filip Indrst, manažer haly Polárka Tomáš Šicha, či výkonný manažer HC Frýdek-Místek Jakub Mikulík. Níže si můžete prohlédnout fotografie všech našich aktivních podporovatelů, a zároveň posoudit, jak to všem chlapům sluší.