Rysi oslavili s dětmi jejich svátek ve Frýdě
A-tým
Obchodní centrum Frýda patřilo ve čtvrtek 1. června odpoledne především nejmenším návštěvníkům. S plnou parádou se tam totiž slavil mezinárodní Den dětí, u kterého nescházeli ani hokejisté Frýdku-Místku.

Malování na obličej, střelba na přesnost, díky které bylo možno vyhrát poukázky do Frýdy, herní konzole Playstation, ale také oblíbený fotokoutek. Rysi tentokrát vyslali do obchodního centra hned pětici hráčů - Ondřeje Hrachovského, Radima Tomana, Davida Homolu, Filipa Hrůzka a Antonína Kareše. Ti pak ochotně asistovali dětem na jednotlivých stanovištích. Nescházel ani oblíbený maskot klubu, rys Freddy.

"Je to parádně zorganizovaná akce, nikde se netvoří fronty, i když přišlo hodně dětí. Beru to jako zajímavou propagaci hokeje, a také trochu jako pozvánku na naše domácí zápasy. Dorazilo docela dost lidí, kluci si to užívají," pochválil akci Ondřej Hrachovský, který se vrátil do klubu po dvou letech.

Vysoký obránce je už tři roky hrdým otcem. Mezinárodní den dětí tudíž může vnímat částečně i v osobní rovině: "Máme dcerku Lauru, která má shodou okolností zrovna dnes svátek. Za chvilku tedy přijde a oslavíme to ve třech. Malá je sportovně nadaná, baví jí pohybové aktivity. Pokud by se v budoucnu chtěla věnovat nějakému sportu, rozhodně jí budeme podporovat."

"Chtěl bych moc poděkovat obchodnímu centru Frýda, se kterým je perfektní spolupráce. Poděkování adresuji také našim hokejistům, kteří si po celé tři hodiny neúnavně hráli s dětmi a udělali maximum, aby si to malí návštěvníci akce s rodiči maximálně užili. Také si velmi vážím spolupráce s hlavním trenérem Martinem Janečkem, který vždy veškeré klubové aktivity podpoří. Všem patří velká poklona," říká výkonný manažer HC Frýdek-Místek Jakub Mikulík.

VIDEO Z AKCE