Prohra někdy musela přijít a je dobře, že přišla na začátku sezóny, říká Mičulka po nevydařeném utkání s Porubou
Rozhovory
Frýdek-Místek “B“ se včera střetl s mužstvem Poruby “B“, se kterým se letos již utkal v přípravném utkání. Tentokrát ale měli více štěstí hosté. „Chyba byla na naší straně,“ říká zklamaný Tomáš Mičulka, který nedokázal proměnit trestné střílení.

S Porubou jste se letos střetli podruhé, ale poprvé v mistrovském utkání. V čem to bylo jiné?

Ano. Přijeli s jiným týmem a myslím, že o hodně silnějším. I tak byli poraženi, jenom jsme měli školácké chyby, které nás stály zápas.

V první třetině jsi vstřelil vyrovnávací gól na 1:1. Můžeš popsat, co se tam odehrálo?

Byla to spíše náhoda. Tam dobře střílel Honza Fojtík, jenom mi to trefilo hokejku.

Měl jsi možnost jet trestné střílení, ale nevyužil jsi ho. Co se stalo?

To byla stejná chyba jako u obránců. Když to pokazí obránce a namaže, tak je to stejná chyba jako když nedám gól.

Po první vítězné třetině jste ve druhé třetině obdrželi tři branky. Kde byl problém?

Zase ty školácké chyby. Nedokážeme vyhodit puk z pásma. To se pak nemůžeme divit, že dostáváme góly.

Dnešní utkání bylo oproti jiným velmi pomalé. V čem myslíš, že to bylo? Mohla se na vás projevit únava?

To si nemyslím. Chyba byla na naší straně, ve dvaceti lidech musíme šlapat trochu jinak, než jsme šlapali dneska.

Je to první utkání, kdy jste nedokázali zvítězit. Odnesete si něco z tohoto zápasu?

Tak určitě. Ta prohra někdy musela přijít a je dobře že přišla na začátku sezóny, než abychom pořád vyhrávali a mysleli si o sobě bůh ví co.