Potřetí s Opavou a zase jednoznačně
Hokejový klub Opava s.r.o. – HC Frýdek-Místek 5:11 (3:4,0:3,2:4)
7. třída se včera vydala do Opavy potvrdit předchozí úspěchy s tímto soupeřem. Hned na začátku jsme se ujali vedení dvěma góly šikovného Lukáše Kosíka a utekli jsme až na 1:4. I dál se nám dařilo tvořit akce, jen koncovka neodpovídala jednoznačnému přehrávání soupeře. A v závěru první třetiny domácí korigovali dvěma góly.

V druhém dějství jsme ale branky pomalu přidávali a dále diktovali hru. Sem tam nás soupeř potrestal nějakým únikem na našeho zmrzlého gólmana, ale rozdíl se stále pomalu zvětšoval. V koncovce poslední třetiny, stejně jako v té úvodní, soupeř dvěma slepenými góly korigoval, ale i tak je konečné vítězství 11:5 jednoznačné.

Bodovali: Kosík 2+0, Balvín 3+2, Doupal 2+2, Biolek 1+0, Posád 1+2, Pachl 1+0, Poloch 1+0, Dostál 0+2.