Desítka uprostřed týdne
Středeční odpoledne strávili sedmáci na zimáku v Havířově, ale cesty rozhodně nelitovali, protože si s chutí zastříleli a nadělili soupeři desítku. V prvních dvou třetinách udrželi čisté konto a v té poslední se prosazovali střelecky.

HC AZ Havířov 2010 – HC Frýdek-Místek 3:10 (0:2,0:2,3:6)

Utkání začalo v první třetině dost opatrně a až v druhé půli první třetiny padl první gól. Na něj navázal druhý a po první třetině byl stav 2:0 pro nás.

Druhá třetina byla jednoznačně v naší režii, kluci si výborně nahrávali a tvořili akce, ze kterých se podařilo přidat další dva góly. Začátek třetí třetiny nás trochu vylekal, když Havířov dvěma góly začal zkoušet stahovat skóre. Nicméně kluci se nezalekli a parádními akcemi se začali Havířovu znovu brankově vzdalovat. Až na celkový jasný stav zápasu 10:3.

Kromě střelců určitě stojí za zmínku i parádní výkon našich gólmanů, kteří se opravdu blýskli výbornými zákroky. Filip Havel vychytal nulu a druhý brankář Viktor Dorotík, který týmu pomáhá z 6. třídy, svými zákroky splňoval kvality o rok výše.

Bodovali: Balvín 4+1, Dostál 4+1, Posád 1+0, Poloch 1+2, Doupal 0+2, Merta 0+2, Kosík 0+2, Forgač 0+1, Žižka 0+2.