Podaří se Frýdku-Místku zvítězit po třech prohrách? Do Polárky zavítá Přerov
Ještě nedávno Slezané slavili čtyři výhry v řadě, ovšem následně přišly tři nevydařené utkání, přičemž v posledním zápase si rysi odvezli z ledu Slavie Praha prohru 2:6. Dnes od 17:00 se Frýdek-Místek utká v domácím prostředí s Přerovem.

Nevyrovnané výsledky Frýdku-Místku a další prohra

Frýdeckomístečtí se momentálně nacházejí na dvanáctém místě s dvaceti šesti body a skóre 76:92. Rysi se po dvou prohrách utkali se Slavií Praha na jejím ledě. Slezany sice poslal do vedení Hladonik, ale následně domácí vstřelili dva góly a vyhráli první třetinu 2:1. Ve druhé periodě zvýšili náskok na dvě branky. Ve třetí dvacetiminutovce padly čtyři góly, ale hned tři skončily v bráně Frýdku-Místku, který si tak odvezl prohru 2:6.

Nejproduktivnějším hráčem už dlouhou dobu je Rostislav Martynek, který má momentálně na svém kontě devatenáct bodů (9+10) a je rovněž nejlepším střelcem Frýdku-Místku. Dobře na tom jsou také David Kofroň s patnácti body (4+11) a Milan Mikulík se třinácti body (6+7), jehož start v dnešním zápase je nepravděpodobný. Hlavním trenérem je Vlastimil Wojnar.

Přerov po třech prohrách naplno bodoval

Přerov je aktuálně na páté příčce se čtyřiceti třemi body a skóre 71:64. Zubři po prohrách s Havířovem, Ústí a Třebíčí přivítali na svém ledě Litoměřice. Hosté od začátku tahali za kratší konec a domácí tak vedli po první periodě 2:1. Ve druhé dvacetiminutovce zvýšili náskok na tři branky. V poslední třetině sice Litoměřice vstřelily branku, ale to bylo málo a Přerov vyhrál 4:2.

CHANCE LIGA - 26. kolo: HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice

Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti jedna body (7+14) Roman Pšurný. Na druhém místě je Milan Procházka se třinácti body (6+7) a daří se také Tomášovi Doležalovi, který má na kontě dvanáct bodů (4+8). Hlavním trenérem je Kamil Přecechtěl.

V prvním vzájemném zápase zvítězil Přerov

V rámci 12. kola Chance ligy se proti sobě utkaly dnešní týmy. Start ze strany rysů byl do utkání velice dobrý a po čtrnácti minutách vedli 2:0, když se trefili Przybyla a Polanský. V poslední minutě třetiny ovšem snížil v přesilovce Čáp. V polovině utkání srovnal Kratochvíl, ale ve 35. minutě poslal Frýdek-Místek znovu do vedení v přesilové hře Hladonik.

CHANCE LIGA - 12. kolo: HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek

Po čtrnácti vteřinách to bylo 3:3, když skóroval Gois. Ve třetí dvacetiminutovce se po jednadvaceti sekundách prosadil domácí Sýkora a posléze také Navrátil. Frýdek-Místek tak prohrál 3:5.