Počtvrté z Jičína odvážíme zlato!
Mládežnický hokej
Rozmohl se tu takový (ne)příjemný nešvar. Frýdek-Místek odváží z Nového Jičína zlaté medaile. S nadsázkou popsaná skutečnost, za kterou jsou všichni v klubu rádi a navzájem si ji přejí a motivují se, už pořadatele mládežnických hokejových turnajů v Novém Jičíně poněkud drásá. Moderátor nebyl zrovna nadšený, když do mikrofonu hlásil, že je to už počtvrté v sotva startující sezoně, co HC Frýdek-Místek vyhrál tamější turnaj. Další a další úspěchy napříč ročníky jen zvýrazňují již ty dosažené a všem, kteří přes léto uhráli na turnajích pěkný výsledek, patří velká gratulace.

V Novém Jičíně naposledy uspěli čtvrťáci na turnaji pro ročník 2013, kde si to rozdalo 12 týmů. Níže přinášíme dosažené výsledky, ale protože gólů padaly mraky, tak zde jsou vždy uvedeni ti, kterým se povedlo zazářit hattrickem, a brankář Křenek, pokud za svá záda nepustil žádný kotouč a mohl se těšit z vychytané nuly.

FM – Opava 21:0

Kolář, Hansel, Šlosar, Bobok – Křenek.

FM – Vítkovice 14:4

Kolář, Přibyla.

FM – Nový Jičín 16:0

Přibyla, Hansel, Fojtíková – Křenek.

FM – Kopřivnice 10:2

Přibyla, Fojtíková.

finále FM – Kopřivnice 6:5

„Jsem moc rád, že jsme se sešli na turnaji v takovém počtu hráčů a že jsme dokázali to, co ostatní kategorie. Čtyři týdny po sobě, čtyři různé turnaje – a všechny jsme vyhráli,“ potěšilo trenéra Filipa Indrsta, že i jeho svěřenci a tým „vstoupil do klubu“.