Po vlažném úvodu nejpovedenější zápas s Těšínem
Mládežnický hokej
Dorostenci na začátku nedělního poledního zápasu s Českým Těšínem jako by potřebovali ještě vytrávit. Hosté šli překvapivě do dvoubrankového vedení, ale pak se ze samostatných úniků prosadili Socha a Zhuk a po srovnání si naopak dvoubrankový náskok ještě do konce první třetiny vypracovali domácí. Pak už byl zápas jednoznačně v režii našich chlapců, hosté s poloprázdnou střídačkou už byli bez šance a prohráli 8:2.

HC F-M – HC Vlci Český Těšín 8:2 (4:2, 3:0, 1:0)

„Na začátku jsme hráli lehkomyslně, kluci si mysleli, že to půjde samo. Ale Těšín má pár šikovných hráčů, nikdy nepolevují, i když přijeli v malém počtu. Po srovnání už jsme hráli pěkně, založení útoku, postupný útok, vše začalo fungovat a postupně jsme přidávali góly. Nakonec to byl nejjednoznačnější zápas s Těšínem, co jsme za dva roky hráli. Povedlo se nám i pár hezkých akcí, měli jsme pěkné kombinace, což nás těší, protože v tréninku pracujeme na přečíslení, aby to uměli lépe vyřešit. V sezoně nám to trochu chybělo, protože když hráči nejsou tolik vyhraní, tak třeba zbytečně střílí na sílu, místo aby si vzájemně nahráli a měli větší šanci na gól. Ale to už je teď právě lepší, někteří to konečně pochopili,“ okomentoval spokojeně zápas trenér Michal Bobok.

Bodovali: Kolebáč 1+2, Zhuk 2+0, Mitura 2+0, Balwar 1+1, Socha 1+0, Gerlich 1+0, Malý 0+1, Mikunda 0+1, Káňa 0+1, Czylok 0+1.