Nevýrazná sezona juniorů
Mládežnický hokej
Tým frýdecko-místeckých juniorů nastupoval v Regionální lize juniorů, která byla rozdělena na dvě části. Základní část byla postupová do nadstavby o boj do Ligy juniorů. Bohužel našemu týmu se postoupit nepodařilo, a tak dohrával soutěž s týmy, které postihl stejný osud.

Mužstvo se v základní části umístilo na 7. místě s touto bilancí z 21 zápasů: 8 výher, 2 výhry v PP, 1 prohra v PP, 10 proher, při skóre 67:67 a zisku 29 bodů. Nad námi skončili Berani Zlín, Opava, Valašské Meziříčí, Studénka, Kroměříž a Orlová, pod sebou jsme nechali jen Prostějov, Nový Jičín a Uherský Brod.

Ve skupině o umístění pak obsadil tým 3. místo s 15 body a bilancí 5 výher, 3 proher a skóre 41:28 z 8 zápasů, když získal stejně bodů jako druhá Kroměříž. Devítibodová propast pak byla směrem nahoru i dolů. Skupinu jasně ovládla MSK Orlová, pod námi byl Nový Jičín a zcela bez bodu HC SPARTAK Uherský Brod. V závěru sezony si už soutěž osahávali i dorostenci.

Trenéři jako osobnosti týmu jmenovali tyto hráče: Bartek Tokarzewski, Mikuláš Pniok, Matyáš Pavlík, Marek Benek, Tomáš Matušík.