NOVINKA! Spustili jsme on-line prodej vstupenek!
Novinky
Nyní už žádné čekání v dlouhých frontách a zimě. Vstupenku na svůj oblíbený klub si nově teď budete moci zakoupit přímo z domova, z kavárny, z autobusu…

Nestíháte a na utkání máte dorazit až těsně před jeho začátkem? Nevadí, nestresujte! V klidu si svou vstupenku nebo vstupenky zakoupíte v předstihu. A to klidně i ze svého chytrého telefonu.

Chcete sedět na svém oblíbeném místě, ale někdo vás předběhl? Domluvili jste se se svým kamarádem, ale už jste nesehnali lístky vedle sebe? I to vše s on-line nákupem vstupenek teď odpadá! Vyberte si sami, kde chcete v hale sedět a v pohodlí sledovat vaše oblíbené hráče na ledě.

Chcete svého přítele/manžela překvapit a vstupenku mu zakoupit jako dárek? Tento snadný a rychlý nákup je určen přímo pro vás!

Co mám udělat? Jak nakupovat?

Stačí si jen do svého chytrého telefonu či počítače zadat odkaz:

https://hcfm.enigoo.cz/online/#/onlineprodej

Rezervovaná vstupenka vám po on-line objednání a zaplacení přijde v elektronické formě na vámi udanou e-mailovou adresu. Vstupenku si tak můžete vytisknout, nebo i přeposlat.

Další novinkou bude, že svou vstupenku můžete mít uloženou ve svém chytrém telefonu, jelikož jsou turnikety v hale upraveny na čtení čárových QR kódů z aktivních displejů.

Kdo služby ticketingu provozuje?

Společnost DEEP VISION, která provozuje ticketingové služby (tzv. Enigoo), dodala například hardware v podobě čtecích terminálů pro kontrolu vstupů a pokladen pro stánkový prodej při akci Colours of Ostrava. Dále tato společnost byla výhradní platformou pro ticketing světového šampionátu v ledním hokeji, který proběhl naposledy na Slovensku. Svou vstupenku jste si přes Enigoo mohli zakoupit také na blížící se mistrovství světa v ledním hokeji do 20 let, které budou koncem roku hostit města Ostrava a Třinec.

Věříme, že vám tato nová služba udělá radost, a že nákup vstupenky "odkudkoli," přispěje k vaší plné spokojenosti.