Mikulášská nadílka v přípravce HC Frýdek-Místek
Mládežnický hokej
Ve čtvrtek 5. prosince 2019 zavítal do Frýdku-Místku na trénink těch nejmenších budoucích skvělých hokejistů v přípravce anděl, čert a Mikuláš.

Skvělou akci za podpory společnosti TESCO, rodiny Palátových a HC Frýdek-Místek, spolek si užilo sedm desítek dětí, které oproti běžnému tréninku čekaly dárky, různé hry a soutěže.

Děti byly rozděleny do jednotlivých stanovišť, ve kterých se samozřejmě vystřídali všichni. Pro nejmenší hokejové nadšence byly připravené soutěže: Utrhni čertovi ocas, Vytáhni lanem čerta z pekla, Osvoboď duši z čertova balónku, Nenech čerta postavit jeho věž, Nastřílej puky čertovi do kožichu.

Pekelná atmosféra, která vládla po celou dobu nejen na ledě, ale taky i mimo něj vyvrcholila sladkou odměnou pro každého včetně té pravé hokejové šály.

Akce, kterou připravili trenéři mládeže ve vynikající atmosféře a ve spolupráci s rodiči, sklidila velký úspěch. Ohlasy z řad rodičů a dětí byly skvělé, vždyť po skončení byla na tváři každého malého hokejisty či hokejistky vidět radost a spokojenost.

Fotky z akce ZDE