Michy je zpět!
A-tým
Obránce a frýdecko-místecký odchovanec Jakub Michálek je znovu rysem. Michy naposledy působil na Slovensku v druholigové Dubnici nad Váhom.

Dvaadvacetiletý obránce Jakub Michálek se po dvou a půl měsících znovu vrací do naší organizace. Naposledy frýdecko-místecký odchovanec nastoupil za rysy v půlce října uplynulého roku, kdy nastoupil na ledě zlínských Beranů. Poté jeho cesta vedla ke konkurenčnímu Šumperku a po devíti kolech odešel na Slovensko, kde odehrál v drese druholigové Dubnice nad Váhom 16 utkání s bodovou bilancí 2+4.

"Kubovi končil transfer na Slovensku a my museli v klubu řešit náhradu za odchod Honzy Jaroměřského a zranění Dana Kowalczyka. I proto jsme usoudili, že by se pro obě strany tahle varianta zdála ideální. Kubu tedy opět vítáme v našem týmu," řekl k Michálkově návratu trenér rysů Martin Janeček.

Jakub Michálek je v klubových statistikách co do počtu odehraných utkání na 11. místě. V první lize nastřádal za rysy 134 utkání a ve zbývající části sezony si tak může svá čísla ještě vylepšit. Držíme Kubovi palce a vítáme jej zpátky u nás!!