Dorostenci zápas urvali až v poslední třetině
Od dorostenců se v sobotním zápase nadstavbové části Regionální ligy dorostu čekala další výhra, ale nerodila se vůbec lehce. Utkání bylo výsledkově vyrovnané a domácí se s Hodonínem střídali ve vedení. V polovině třetí třetiny se ujali potřetí v zápase vedení 5:4 hosté, ale domácí dokázali rychle odpovědět a během tří minut nasázeli dokonce hned tři góly, na což už Hodonín nenašel odpověď.

HC F-M – SHKM Hodonín 7:5 (1:2, 2:1, 4:2)

„Víceméně jsme celý zápas tlačili, ale dělali jsme zbytečné chyby, kdy se hosté prosazovali z brejků, když jsme ztratili puk na modré čáře. Naše chyby byly potrestány a je škoda, že přes tlak a šance nerozhodneme takový zápas v první třetině, pak by se nám hrálo, lépe. Nejsme schopni soupeřům utéct,“ říká trenér Michal Bobok.

Dorostence teď čeká ještě výživnější zápas, v sobotu zajíždějí do Zlína k největšímu favoritovi na postup do dalších bojů, který má se zápasem k dobru už o osm bodů více než náš tým na druhém místě tabulky. Aby bylo i dále o co hrát, chtělo by to nejlépe venkovní výhru za tři body. Ale Tigers budou chtít, ať si Rysi na postupovou příčku nechají definitivně zajít chuť.

Bodovali: Urbiš 2+2, Pšenica 2+0, Badžgoň 1+1, Bobok 1+1, Sak 0+2, Holaň 1+0, Káňa 0+1, Grzymek 0+1.