Kindl: Potřebujeme v Přerově dobře začít
Rozhovory
Před středečním duelem v Přerově jsme vyzpovídali útočníka Denise Kindla. Hráče, který rozhodl náš poslední duel v Chance lize, který jsme v Praze na Slavii vyhráli 4:3 v prodloužení.

Denisi, jak sis užil reprezentační pauzu?

Tak užil…potrénovali jsme samozřejmě. Hlavně jsme rádi, že jsme zvládli ten poslední zápas na Slavii, což nám dalo ještě trochu šanci jakoby bojovat do konce sezony o to play off.

Byly teď tréninky o něčem jiné, než když jste se před pauzou normálně připravovali na zápasy?

Myslím si, že ani ne. Každý den byl trénink v posilovně, ale měli jsme samozřejmě i nějaké to volno, jelikož jsme v poslední době toho hodně nacestovali. Poslední tři týdny jsme byli vlastně pořád někde na tripu. Takže spíše to byla taková klasická reprezentační přestávka, kdy jsme si nejen odpočinuli, ale také i dostali něco do sebe.

Ve středu nás čeká zápas v Přerově. Jak bys zhodnotil připravenost našeho týmu před tímto utkáním?

Uvidíme… Přerov je kvalitní manšaft, který se drží v tabulce někde na vrchu. Potřebujeme prostě tam dobře začít, abychom měli šanci bodovat a pár těch bodů ještě před tím play off stáhli.

Zaměřovali jste se na tréninku nějakými specifickými situacemi právě na Přerov?

Určitě jsme se věnovali přesilovým hrám, ale také i oslabením. Jejich založení jsme si s trenéry ukázali. Teď už jen to přenést správně do zápasu.

Foto: Karel Švec (HC Slavia Praha)

VIDEOROZHOVOR S DENISEM KINDLEM