Informace ke vstupenkám na páteční předkolo play off, doma vyzveme Přerov!
A-tým
Potřetí v klubové historii se rysi podívají do vyřazovacích bojů druhé nejvyšší soutěže. V pátečním podvečeru vyzveme v osmifinále Chance ligy na domácím ledě Zubry z Přerova. Bude hala Polárka praskat ve švech?

Předsezónní cíl se hokejistům HC Frýdek-Místek podařil. Mladý tým kolem zkušených borců Svačiny či Klimšy postoupil do vyřazovacích bojů, kdy v osmifinále letošního ročníku Chance ligy vyzveme k souboji přerovské Zubry. První utkání se odehraje už v pátek 3. března na našem ledě v 18 hodin, případně druhé a třetí utkání se bude hrát na ledě našeho soupeře.

Našim skvělým fanouškům, kteří rysy podporovali celou letošní sezonu, bychom rádi sdělili základní informace k zakoupení vstupenek na úvodní osminfinálový duel.

PERMANENTKÁŘI

Permanentní vstupenka platí pro přípravné zápasy a základní část Chance ligy, tudíž na utkání předkola play-off a následné play-off, je nutné si zakoupit vstupenku online, nebo na pokladně za zvýhodněnou cenu 80 Kč! Všechna místa permanentkářů jsou rezervována, ale POZOR!, pouze v den utkání do 17.30 hodin!! (tzn. do času 30 minut před začátkem samotného začátku střetnutí). Všem tedy doporučujeme zakoupit si svou vstupenku dopředu, a to online ZDE. Stačí si zvolit vaše místo a opsat číslo permanentní vstupenky (najdete jej v pravém horním rohu), čímž aktivujete slevu. Případně můžete využít včasného otevření pokladen.

VSTUPENKY NA UTKÁNÍ

Pro všechny návštěvníky pátečního duelu, máme informaci, že pokladny budou otevřeny už 90 minut před samotným záhájením zápasu (tj. v 16.30 hodin). Aby se předešlo dlouhému stání u pokladen a případnému pozdnímu vstupu na stadion, využijte, prosím, přednostní nákup vstupenek. 

Na webovém portálu ZDE se dostanete ke koupi vstupenky. Následněte si ve výběru najdete své místo v hale Polárka.

CENA VSTUPNÉHO

Vstupné na osmifinálové střetnutí s Přerovem:

Cena vstupenky k sezení: 130 Kč
 
Využijte možnost zakoupení vstupenky přes webový portál Enigoo - odkaz ZDE. Předejdete případným komplikacím, čekání a neunikne Vám začátek pátečního duelu.