Hokejová střelnice pro mládež se otevře 1. června
Mládežnický hokej
1. června, tedy na den dětí je pro hokejovou mládež ve Frýdku-Místku připravené další překvapení.

Již několik sezon mládežničtí hokejisté vyplňovali svůj volný a ve většině případů předzápasový čas hokejem. Ten hrávali u ledové plochy vedle mantinelu přímo v hale. Toto sportování se snažili všichni podporovat, ale taky si byli vědomi toho, že přeci jen je větší možné riziko zranění či úrazu, když na ledové ploše probíhaly tréninky nebo zápasy.

Vedení hokejové klubu mládeže tuto situaci řešilo, a to ve spolupráci s městskou společností Sportplex Frýdek-Místek s.r.o., která je provozovatelem haly Polárka. Po několika pokusech se nakonec podařilo najít jediné, ale hlavně rozumné řešení, kde budou hráči své aktivity smět provozovat. Nově vybudovaná střílna se nachází v místnosti bývalého FANS SHOPU, který dlouhodobě nikdo neprovozoval. Místnost, kde nehrozí zranění, jako u ledu byla upravena pro účely střílny a hokejová mládež už tak nebude ohrožena.

Otevření, jak už bylo zmíněno je naplánované symbolicky na den dětí, kdy se v Polárce taky začne i s přípravou ledové plochy pro sezonu 2021/2022.