Fanoušci, jste úžasní! Akce na podporu Mikeyho měla úspěch
Novinky
Hokejový klub HC Frýdek-Místek se v tomto týdnu připojil k akci, která vede ke zvýšení povědomí o jedné z nejzákeřnějších nemocí, a to rakovině. Vše proběhlo ve spojení s Nadačním fondem Kapka naděje.

Jak jsme již fanoušky frýdecko-místeckého hokeje na našem webu informovali, probíhá v tomto týdnu celorepubliková akce s Nadačním fondem Kapka naděje. Hokejové kluby nejen v Tipsport extralize, ale také i v Chance lize, se připojily k podpoře boje s leukémií. U nás to bylo v rámci dohrávky 5. nadstavbového kola, kdy jsme v domácí hale Polárka hostili kadaňské trhače.

Těsně před úterním zápasem jsme všichni měli možnost přivítat na ledě velice váženého hosta, který se jmenuje Mikey. Tento čtyřletý chlapec statečně bojuje s těžkou nemocí a klub HC Frýdek-Místek se rozhodl jej společně s vaší pomocí finančně podpořit.

Nejen před samotným zápasem, ale také i během něj, jste měli v hale Polárka možnost narazit na sličné hostesky, které vybíraly finanční příspěvky právě na Mikeyho. „Tady musím neskutečně před všemi fanoušky, kteří se rozhodli přispět, opravdu hluboce smeknout. Jste opravdu fantastičtí," řekl na adresu všech, kteří se do společně akce s klubem připojili, sportovní manažer A týmu, Jakub Mikulík. "Štědrost našich fandů byla doslova neuvěřitelná. Někteří neváhali vytáhnout ze svých peněženek obnos ve výši dvou i pěti stovek," dodal Mikulík.

Pro malého Mikeyho to byl vcelku neobyčejný den. Krátce před utkáním vhodil při slavnostním buly mezi oba kapitány puk. Následně jej útočník Rostislav Martynek obdaroval malým plyšovým Freddym a poté si společně s maminkou mohl užívat hokejové parády frýdecko-místeckých hokejistů. Ti nakonec svého soupeře z Kadaně rozstříleli 9:0. "Mikey byl z hokeje úplně unešený, což nám samozřejmě udělalo obrovskou radost. Po společné fotografii s celým mužstvem si pak společně se svým bratrem Markem mohl užít pozápasové oslavy přímo v šatně. A tam se dostane po zápase opravdu málokdo," pousmál se Jakub Mikulík.