Fandové rysů zvou na výjezd do Přerova!
Novinky
Nedávný autobusový výjezd do Zlína, kde hokejisté Frýdku-Místku i díky vytrvalé podpoře svých fanoušků urvali tři body, se po všech stránkách povedl. Nyní příznivci rysů pořádají další výjezd, tentokrát do nedalekého Přerova, kde se bude hrát v sobotu 5. listopadu. Zúčastnit se můžete i vy!

Pokud chcete s fans HC Frýdek-Místek vyrazit na autobusový výjezd do Přerova, přihlašte se pomocí formuláře ZDE

 

Do Baťova města, které ještě v minulé sezoně bylo extraligové, se vydal také jeden ze skalních fandů Petr Goczol. Jak vzpomíná na nedávný výjezd a aktivní podporu oblíbeného klubu? "Autobusem nás jelo myslím 27, ale dost fandů jelo také v autech. Odhadoval bych to tedy zhruba na 35 osob v našem kotli. Atmosféra byla vynikající už v autobusu na cestě do Zlína. Tam už se ladily jednotlivé pokřiky, nálada byla opravdu veselá. Chci poděkovat také klubu, který nám pomohl s propagací výjezdu do Zlína, autobusem, vstupenkami a pitným režimem na cestu. Popěvky jsme zpustili také po výstupu z autobusu a během cesty na stadion, " popisuje barvitě mladý fanda.

Mnoho frýdecko-místeckých příznivců bylo na stadionu Luďka Čajky vůbec poprvé. Jaký dojem u nich legendární zimák zanechal? "Je to starší zimák, ale má svoje kouzlo. Upřímně řečeno, pokud by za brankou nebyla obrovská plachta, kde je umístěno zlínské klubové logo, a také docela pěkná kostka nad ledem, tak se tam cítíme jako někde ve druhé lize. Trochu zklamáni bylo umístění sektoru pro hosty, kdy jsme byli prakticky na úrovni ledové plochy. Řvali jsme proto hlavně do plexiskla, ale přesto jsme byli pořádně slyšet. Docela v pohodě byli domácí pořadatelé, ti na nás byli hodní. Na stadionu bylo přibližně 2500 lidí, ale na tom velké zimáku to nebylo vůbec znát. Abych se přiznal, moc jsme neslyšeli ani domácí kotel. Bylo to asi hlavně tím, že jsme tam brzy vedli, a zápas se až do konce vyvíjel v náš prospěch," usmívá se při vzpomínce na zlínský výjezd.

Duel dopadl pro rysy vítězně, fandové Slezanu si tak mohli spolu s hráči vychutnat mohutnou pozápasovou děkovačku: "Byla to oboustranná euforie. Porazit ještě loni extraligový tým, to je velká věc. Proběhla dlouhá děkovačka, sami hráči ucítili na ledě, že jsme jim pomohli k výhře, kluci řvali, užívali si to. Byl to fakt silný zážitek. Také cesta zpátky k Polárce byla veselá, děkovali jsme na instagram Vojtovi Mokremu, který vychytal nulu. Byl to skvělý výjezd, na takové večery se nezapomíná. Věřím, že v podobném duchu by mohl vypadat také výjezd do Přerova, kde se chystáme. Všechny zájemce proto chceme pozvat," říká závěrem jeden z nejvěrnějších fandů rysů Petr Goczol.