Důležité informace pro permanentkáře k sezoně 20/21
Novinky
Hokejový klub HC Frýdek-Místek se chystá na kompenzaci pro držitele permanentních vstupenek.

Základní část letošní prvoligové sezony skončila. Z důvodu protiepidemiologických opatření se téměř všechna utkání odehrála bez přítomnosti fanoušků na stadionech. Na tuto situaci ale bohužel doplatili především ti nejvěrnější příznivci klubu, kteří si před sezonou zakoupili permanentní vstupenku. Klub HC Frýdek-Místek proto přichystal pro tyto držitele permic určitou formu kompenzace.

S očekávaným prodloužením nouzového stavu není možné stanovit termín, ve kterému budeme moci otevřít halu Polárka pro veřejnost. Jakmile to bude přeci jen možné, klub následně stanoví časy a dny, ve kterých budou moci fanoušci do haly dorazit a využít tak jednu z níže uvedených variant.

JAKÉ BUDOU MOŽNOSTI KOMPENZACE?

Připravili jsme pro vás čtyři možné varianty kompenzace za neumožnění osobní návštěvy na domácích utkáních Chance ligy v sezoně 2020/2021.

  • Jednak je to vrácení finanční částky za zápasy základní části, které nebyly fanouškům přístupné.
  • Využití částky na nákup z „rysího“ FANSHOPU (věci budou k nahlédnutí a také i k zakoupení vystaveny v restauraci haly Polárka – až bude možné)
  • Prodloužení vaší permanentní vstupenky na další sezonu.
  • Možnost podpořit hokejový klub HC Frýdek-Místek a darování celé hodnoty permanentky nebo její části (v případě vyžádání, vám bude vystavena darovací smlouva). Automaticky tak tito fanoušci získají místo s čestným označením DONATOR KLUBU a v případě, že věnujete klubu HC Frýdek-Místek celou částku za zakoupenou permanentku, dostanete ještě originální „rysí“ podsedák, který vám v následující sezoně zpříjemní pohodové sledování hokejových zápasů frýdecko-místeckého celku.


V uplynulé sezoně (ta samozřejmě dále pokračuje, ale již bez účasti našeho týmu, který se do vyřazovacích bojů neprobojoval, pozn. red.) obdrželi majitelé permanentních vstupenek tyto výhody:

  • vstup na přípravná utkání před sezonou ZDARMA
  • vstup na zápasy turnaje O pohár RT TORAX, které se odehrály v nedaleké Porubě, ZDARMA
  • vstup na finálové utkání Generali Česká Cupu v třinecké Werk Areně proti Pardubicím
  • sledování streamovaných utkání na www.hokejkaTV.cz po celou sezonu ZDARMA

V případě, že si stávající majitelé permanentní vstupenky prodlouží platnost i na následující sezonu, obdrží od nás tito fanoušci:

  • otvírák z originální hrané hokejky hráče HC Frýdek-Místek
  • 2ks nálepky s logem HC Frýdek-Místek

Pozn.: Možnost prodloužit si platnost své permice budou mít fanoušci také i prostřednictvím e-mailu. Stačí zaslat krátkou zprávu a své osobní údaje na email hcfm2015@gmail.com. Dárky budou připraveny k vyzvednutí na jméno držitele permanentky během přípravy a utkáních základní části sezony 2021/2022. Důležitou informací dále je, že permanentní vstupenka z letošní sezony bude při jejím prodloužení platnosti platná i v té následující. Nemusíte si tak vyzvedávat žádné nové permice, platit vám bude již ta, kterou máte u sebe.


SLOVO MANAŽERA KLUBU

„Právě skončená sezona byla v rámci Covidu pro všechny velmi těžká a náročná. Ta následující ale bude ještě těžší. I proto bychom byli v klubu všichni moc rádi, když nám fanoušci zůstanou nadále věrní. Svou věrnost milovanému klubu můžete projevit i tím, že si u nás své „stálé“ místo prodloužíte i na nadcházející sezonu. Nebo můžete své „již“ investované peníze klubu darovat, za což vám budeme samozřejmě moc vděčni,“ sdělil výkonný manažer HC Frýdek-Místek, Jakub Mikulík. „Také bych chtěl velmi poděkovat společnosti BPA sport marketing, a.s., za umožnění našim permanentkářům sledovat utkání prostřednictvím on-line přenosů na portále HokejkaTV. Alespoň touto formou mohli být fanoušci s námi na všech zápasech HC Frýdek-Místek,“ dodal Mikulík.