Druhé vítězství mužského B-týmu!
V sobotu 3.10.2020 odcestoval B-tým ke třetímu utkání krajské ligy mužů, tentokrát do nedalekého Rožnova pod Radhoštěm.

Utkání začalo v klidném tempu. Již zpočátku však bylo jasné, jakým směrem se utkání bude odvíjet a rysům chybělo jen málo k tomu, aby do šaten odcházeli s minimálně dvou gólovým náskokem. Obrana domácího týmu však útočné akce frýdecko-místeckých hokejistů odvrátila a první třetina nám gól nenabídla.

Při přestávce došlo na stadionu v Rožnově k technickým problémům, kdy přestala svítit světla nad ledovou plochou. Druhá třetina tak začala s dvacetiminutovým zpožděním.

O divoký start druhé třetiny se postaralo hned několik vyloučení B-týmu, který odehrál velmi slušné oslabení a hokejistům Rožnova nedovolil zhola nic. Většinu času oslabení se hrálo ve středním pásmu, ne-li v našem útočném. Rysi, i přes skvělé šance, však gól do soupeřovy sítě nevstřelili a do šaten se opět šlo za stavu 0:0.

Poslední perioda již byla pouze v režii B-týmu, který Rožnovu nenabídl žádnou šanci. Střelu Adama Valíčka od modré čáry tečoval do brány domácího týmu Adam Urban. V polovině třetiny však opět nastal technický výpadek a utkání bylo nutno pozastavit. Tato nečekaná pauza však naše hokejisty nijak nerozhodila, konec utkání si pohlídali a tím si zajistili druhé vítězství v sezóně, tentokrát 1:0.