24.05.2019 | Michal Raška

Dalších pět hráčů bude i nadále hájit barvy Slezanu

Odkryjeme další část soupisky na příští sezónu, ve které zůstávají z předešlého ročníku obránci David Stránský, Jan Bartko, Filip Haman a útočníci David Klimša s Adamem Flokem.

David Stránský se představí v seniorském dresu Frýdku-Místku již čtvrtou sezónu v řadě. V té minulé si připsal třiatřicet startů a zaznamenal jednu vstřelenou branku s pěti asistencemi. Čtyřikrát si zahrál také za Orlovou, kde nahrával jednou na gól.

Dvaadvacetiletý Jan Bartko odkroutí v týmu rysů rovněž čtvrtý ročník v řadě, a i nadále je zde na hostování z Třince. V minulé sezóně byl součástí kostry mužstva Frýdeckomísteckých a zúčastnil se padesáti tří utkání, ve kterých se prosadil šestkrát a hned dvacet šestkrát asistoval u branky.

Obránce Filip Haman si také připíše již čtvrtý rok působení ve Slezanu. V předešlém ročníku reprezentoval barvy Frýdku-Místku pětatřicetkrát a šestkrát dokázal překonat soupeřova brankáře. Další tři body si připsal za asistence. Odehrál také pět zápasů v extralize za Oceláře Třinec, odkud je zde na hostování.

I v sezóně 2019/20 bude pokračovat asistent kapitána třicetiletý David Klimša. Z této pětice je rekordmanem, protože to pro něj bude šestá sezóna v tomto městě. První a také jediný start za Frýdek-Místek si připsal v ročníku 2009/10. Od sezóny 2015/16 je už ovšem důležitá opora rysů, jelikož v minulém ročníku nastoupil padesát šestkrát. Úspěšně se do branky soupeře trefil patnáctkrát a dvanáctkrát asistoval.

A zatím posledním potvrzeným útočníkem je jednadvacetiletý Adam Flok, který ve Slezanu pokračuje na hostování z Třince a v dresu A týmu Frýdeckomísteckých ho čeká čtvrtá sezóna. V minulé sezóně odehrál dvacet devět utkání, kdy se prosadil pětkrát a dvakrát na gól nahrál. Desetkrát nastoupil také za Orlovou, kde zaznamenal čtyři branky a tři asistence.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka