02.05.2019 | Petr Sumbal

Čtveřice opor pokračuje ve Frýdku-Místku

Dobrá zpráva pro fanoušky frýdeckomísteckého hokeje! V dresu rysů budou i v příští sezóně nastupovat brankář Lukáš Daneček, obránce Jan Zahradníček a útočníci Milan Mikulík a Rostislav Martynek.

I v příští sezóně bude Frýdek-Místek usilovat o to, aby se probojoval do play-off a už nyní je jasné, že v této snaze mu stejně jako v posledních dvou letech budou pomáhat Lukáš Daneček, Jan Zahradníček, Milan Mikulík a Rostislav Martynek.

Lukáš Daneček načne u slezského družstva už svou pátou sezónu. V té minulé odchytal třiadvacet utkání s úspěšností 90,7 procenta a průměrem 2,65 obdržených branek na zápas. O místo v brance se dělil s Nickem Malíkem a Peterem Hamerlíkem. Zachytal si i v dresu Třince na Spengler Cupu i v extralize.

Obránce Jan Zahradníček má za sebou tři sezóny ve Frýdku-Místku, přičemž v předchozích dvou sbíral starty i za extraligový Třinec. Za Frýdek-Místek v minulé sezóně odehrál dvaapadesát utkání s bilancí devíti bodů (1+8).

Milan Mikulík si i dál prodlužuje kariéru ve Frýdku-Místku, osmatřicetiletého veterána budeme v červenobílém dresu moci sledovat i v příští sezóně. V předešlých dvou sezónách plnil Mikulík roli kapitána. V minulé sezóně nasbíral sedmatřicet bodů (11+26) a byl třetím nejproduktivnějším hráčem týmu. Tři utkání odehrál na Třinec.

Dalším zkušeným útočníkem, který bude ve Frýdku-Místku pokračovat, je Rostislav Martynek, který stejně jako Mikulík rozehraje u Slezanů třetí sezónu. Tu první mu zkomplikovalo zranění, ve druhé už zvládl odehrát devětačtyřicet utkání, během kterých nasbíral 49 bodů (21+28) a stal se nejproduktivnějším hráčem mužstva a jeho druhým nejlepším střelcem. Šest utkání odehrál za Třinec.

Další informace o soupisce pro sezónu 2019/20 budeme zveřejňovat v dalších dnech.

Nábor

Generální partneři

Třinecké železárny Moravia Steel MSK

Hlavní partneři

BacatoChance Liga VÚHŽ Radegast Jagrteam ARC - impex TSR Wafarex M Steel Project OC Frýda

Partneři

Royal Cargo
Febe Craft
Koma
Bulawa
Sportplex
Frymel
3CSAD
Nutrapluss
Next Reality

Partneři mládeže

Statutární město FM Moravskoslezský krajSatum Technické služby Epogearmot Vaculova Ekomor Autodoprava Jan Rypka