Další Fajny turnaj o velikonočním víkendu
Mládežnický hokej
O velikonočním víkendu se v hale Polárka odehraje Fajny turnaj 8. tříd, ale pod stejným názvem proběhla akce pro dorostence již o týden dřív. V něm jsme postavili dva týmy a lesklejší kov vybojoval mladší ročník 2008, který se dostal do finále na úkor 2007, když vyhrál semifinále na nájezdy 6:5.

Finále patřilo Uherskému Ostrohu po výsledku 3:0, a tak se mladší dorostenecký výběr musel spokojit se stříbrem. Třetí místo a bronz vybojovali domácí 2007 proti urputně bojujícímu soupeři z Hronova. Bojovnost a entuziasmus zdobila i stříbrné Rysy. „Kromě bojovnosti držel celý tým brankář Matěj Flok, nejlepší hráč turnaje, protože často je soupeři mleli. Kluci měli i štěstí v semifinále, ale šli si pro to. I ve finále to jednu chvíli vypadalo dobře, ale nastřelili jsme tyčku a z protiútoku inkasovali, tam se to trochu zlomilo. Ale Uherský Ostroh měl dvě lajny z extraligy, kdyby to nevyhráli, tak by to byla pro ně ostuda. Naše áčko mělo také poskládaný tým, ale trošku vyhořeli v obranné fázi, do útoku to bylo dobré,“ hodnotil výkony obou týmů trenér Michal Bobok.

Páté místo v turnaji si v samostatných nájezdech vybojovali Warriors proti nakonec šestému Havířovu. A Uherské Hradiště otočilo souboj proti Českému Těšínu ve svůj prospěch a bralo na jeho úkor sedmé místo.