Béčko začíná semifinálovou bitvu na ledě Bohumína
Muži B
Krajská liga mužů vstupuje do své další fáze. Semifinále Play Off. Čtyři nejlepší týmy Moravskoslezského kraje si to rozdají o postup do finále.

Pro hokejisty B týmu HC Frýdek-Místek to znamená přesun do nedalekého Bohumína, kde budou chtít navázat na skvělé výkony ze čtvrtfinále a získat do odvety vedení v sérii. Vítěz prvního klání bude před sobotní odvetou ve Frýdku-Místku (7. 3. 2020 od 13:30) mít výhodu, neboť i tato série se hraje na dvě vítězství.

BOSPOR Bohumín narazil ve čtvrtfinále na Karvinou, se kterou to neměl jednoduché, ale výhodu domácího prostředí dokázal vždy využít a postup si vybojoval stejně jako rysi až v rozhodujícím třetím utkání. Oba soupeři tak mají odehraný stejný počet zápasů. Frýdek-Místek je na tom jen o pár hodin výhodněji, když postup slavil už o den dříve. Nic to ovšem nemění na tom, že další série začíná od nuly a co bylo, je už zapomenuto.

Tomáš Snášel (trenér HC Frýdek-Místek „B“): Začíná nám další část Play Off, kterou načneme na hřišti soupeře. Na tuto sérii, která bude určitě těžká, jsme se maximálně připravili a budeme chtít samozřejmě vyhrát.

Termíny semifinále Play Off:

1. zápas - Bohumín

HC BOSPOR Bohumín vs HC Frýdek-Místek „B“ – středa 4. 3. 2020, začátek 18:00

2. zápas – Frýdek-Místek

HC Frýdek-Místek „B“ vs HC BOSPOR Bohumín – sobota 7. 3. 2020, začátek 13:30

3. zápas (hraje se za nerozhodnutého stavu v sérii!!!) – Bohumín

HC BOSPOR Bohumín vs HC Frýdek-Místek „B“ – středa 11. 3. 2020, začátek 18:00

Druhou dvojici v semifinále tvoří Studénka a Český Těšín.