Béčko už zítra hraje semifinále
Muži B
B-tým HC Frýdek-Místek nastoupí v sobotu od 13 hodin na svém ledě v hale Polárka v prvním semifinálovém zápase play off krajské ligy proti HC Orlová. Zatímco domácí si ve čtvrtfinále poradili ve dvou utkáních s Uničovem, hosté potřebovali o zápas více v duelu se Studénkou. Přijďte se podívat, a třeba naladit na odpolední zápas áčka s Porubou (17.00), a přesvědčit se, že vyřazovací část i na krajské úrovni přináší boje, kdy se hraje na krev a nevypouští se ani centimetr ledu.

Zranění ze zápasu s Uničovem nepustí do hry obránce Michaela Gottwalda, ale do sestavy se má vrátit křídlo prvního útoku Radim Vančo-Minařík. „Nálada v týmu je bojovná, všichni se těší. Orlová je zkušený, bruslivý soupeř, který má spoustu šikovných produktivních útočníků. Víme ale, že vše je v našich rukách, protože jsme v základní části dokázali porazit všechny soupeře kromě Nového Jičína, který už vypadl,“ okomentoval soupeře, s nímž má Frýdek-Místek příznivou bilanci ze základní části, trenér René Slanina. Ale je to play off – uspět může jen ten, kdo bude stoprocentně soustředěný na každé utkání.

Sobotní duel s HC Orlová se v hale Polárka hraje tedy od 13.00 hodin. Odveta je pak na pořadu ve středu 2. března. Semifinále krajské ligy se hraje na dvě vítězství. Ten tým, který na dosáhne na dvě výhry, postoupí do finále soutěže. Doplňme ještě, že druhou semifinálovou dvojici tvoří celky Horního Benešova a HC Bohumín.