B-tým si v úvodu sezony poradil se Studénkou!
Mládežnický hokej
Mužský B-tým dnes nastoupil, stejně jako jeho soupeř ze Studénky, ke svému prvnímu soutěžnímu utkání v Krajské lize mužů. Diváci viděli vyrovnané utkání, ve kterém domácí otáčeli nepříznivý vývoj, což se jim nakonec povedlo.

V neděli 26. září 2021 přivítal mužský B-tým na domácím ledě družstvo HC Studénka.

Začátek první třetiny se nesl v poklidném a vyrovnaném duchu, hráči se nejprve oťukávali, avšak v 7. minutě se do vedení dostali hráči Studénky. O 10 minut později se za záda naší obrany dostali dva hráči hostů, ti své vedení zvýšili. Po první třetině se šlo do šaten za nepříznivého stavu pro domácí, 0:2.

Druhá třetina již byla v režii "béčka". Ve 34. minutě snížil stav utkání na 1:2 Patrik Konderla, kterému asistoval Radim Vančo-Minařík. O minutu později skóroval Filip Indrst a utkání tak dorovnal na 2:2. Asistence Adam Puzoň Adam Urban. Do konce druhé třetiny se již nic nestalo, stav utkání zůstal nezměněn, 2:2.

Na začátku třetí třetiny jsme se dostali do vedení, když v oslabení Radim Vančo-Minařík dopravil puk za záda gólmana hostů, asistence Martin Valíček, stav utkání 3:2. O šest minut později však hosté skórovali a dorovnali utkání na 3:3. Dvě minuty před koncem třetí třetiny rozhodl o vítězství Vojtěch Pindel, asistence Jakub Heralt. Konečný stav utkání 4:3 pro domácí B-tým!

ROZHOVOR S OBRÁNCEM ADAMEM VALÍČKEM

Jak bys zhodnotil zápas?

Zápas bych zhodnotil pozitivně. Bylo to první mistrovské utkání, takže i když je třeba co zlepšovat, jsme rádi za 3 body.

Co si myslíš, že bylo zlomovým okamžikem?

Zlomový okamžik bych viděl ve druhé třetině, kdy jsme byli schopni velmi rychle srovnat a následně ve třetí třetině rozhodnout utkání.

Kdy se na Vás fanoušci můžou opět přijít podívat?

Další utkání hrajeme v neděli 3.10.2021 doma proti HC Orlová, takže určitě doražte! Bude to opět strhující podívaná!