Série proher frýdecko-místeckého béčka pokračuje po utkání v Krnově
Po čtyřech prohrách v řadě chtělo béčko Frýdku-Místku uspět na ledě Krnova. Po brzkých gólech skončila první třetina 1:1. Do druhé periody vstoupili Frýdecko-místečtí skvěle a pět minut před koncem druhé třetiny vedli 4:2. Ovšem domácí ještě dokázali srovnat a ve třetí třetině obrátit výsledek. Frýdek-Místek "B" se tak po prohře 4:6 v Krnově dostává v tabulce až na sedmé místo.
13., sobota 25.11.2017, Zimní stadion Krystal, Krnov
6:4
1:1, 3:3, 2:0
HK Krnov
HC Frýdek-Místek "B"
Branky a nahrávky: 2. Tošenovjan (Kysučan, Weiss), 23. Vlašánek (Dohnal, Polok), 38. Nardelli (Beneš), 40. Michálek (Havlíček, Kostovský), 44. Vlašánek (Michálek), 46. Vlašánek (Bednárek, Polok) – 3. Ondráček (Sluštík), 21. Mičulka (Sluštík, Ševčík), 32. Slovák (Hamhalter), 35. Fiala (Vacula). Rozhodčí: Tomáš Krenželok - Daniel Majetný, Michal Novák.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří už ve druhé minutě šli do vedení po brance Michala Tošenovjana. Ovšem po čtyřiceti jedna vteřinách rysi srovnali, když se prosadil Patrik Ondráček. Po gólovém úvodu už branka v první třetině nepadla a do šaten se šlo za stavu 1:1.

Jen čtyřicet dva vteřin po úvodním buly ve druhé periodě šel Frýdek-Místek „B“ do vedení po brance nejlepšího střelce Tomáše Mičulky. Radost Slezanů nebyla dlouhá, jelikož za dvě minuty bylo vyrovnáno po gólu Radka Vlašánka. V polovině zápasu vrátil vedení na Frýdecko-místeckou stranu Petr Slovák.

O tři minuty později přidal branku Ondřej Fiala a poslal rysy do dvoubrankového vedení. Ovšem Krnovští dokázali odpovědět dvě minuty před koncem druhé periody snížením na rozdíl jedné branky, když se přesně trefil David Nardelli. Osm vteřin před odchodem do šaten před třetí třetinou se trefil Pavel Michálek a stav byl opět srovnán, tentokrát už na 4:4.

Krnov po srovnání výsledku aktivně pokračoval i ve třetí třetině a ve čtyřicáté čtvrté minutě se poprvé dostal do vedení, když pátý gól domácích vstřelil Radek Vlašánek. O dvě minuty později bylo pro Frýdecko-místecké ještě hůř, jelikož si hattrick připsal Radek Vlašánek a Krnov vedl o dvě branky. Rysi už nedokázali odpovědět a po prohře 4:6 se dál potápí se špatnou formou.