Rysi v předposledním zápase přípravy prohráli v Krakově vysoce 1:5
Frýdek-Místek v předposledním utkání před ostrou sezónou zavítal k sousedům do Polska, konkrétně na led Krakova. Rysi se sice dostali do vedení, ale poté už stříleli góly pouze domácí a Krakov nakonec zvítězil vysoce 5:1
Příprava, úterý 28.8.2018, Lodowisko Cracovia
5:1
1:1, 3:0, 1:0
Comarch Cracovia
Łuba (Kowalówka) - Kruczek, Kamieniew, Drzewiecki, Švec, Kapica - Rompkowski, Noworyta, Bepierszcz, Vachovec, Csamango - Dąbkowski, Gajor, Zygmunt, Domogała, Sztwiertnia - Szurowski, Sordon, Musioł, Dziurdzia
Malík (Daneček) - Hrachovský, Husák, Žovinec, Krisl, Stránský, Homola, Adámek - Rudovský, Mikulík, Martynek, Peterek, Christov, Kuťák, Motloch, Kalus, Przybyla, Kaukič
Branky a nahrávky: 16. Csamango (Bepierszcz, Sordon), 27. Švec, 33. Kruczek (Kapica, Drzewiecki), 38. Zygmunt (Domogała), 43. Vachovec (Csamango) - 12. Rudovský.

Ve dvanácté minutě poslala Frýdeckomístecké do vedení nová posila Jan Rudovský, ale o čtyři minuty později přišlo srovnání po trefě Csamanga. Poté už v první třetině branka nepadla a do šaten se tak šlo v remízovém stavu 1:1.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, baskebalové hřiště a stadión

Po sedmi minutách druhého dějství otočil utkání Švec a ve třicáté třetí minutě poslal domácí do dvoubrankového vedení Kruczek. Dvě minuty před koncem druhé periody přidal branku polského týmu Zygmunt a před poslední dvacetiminutovkou vedl Krakov už 4:1. Tři minuty po začátku poslední třetiny se prosadil i Vachovec a Krakov tak vyhrál vysoce 5:1.