Rezerva Frýdku-Místku veze tři body z Bohumína
"B" tým Frýdku-Místku zvládl první venkovní utkání v Krajské lize mužů. Rysi porazili 2:1 Bohumín, své bodové konto tak navýšili na šest bodů a po třech zápasech jim patří v desetičlenné tabulce čtvrté místo.
3., sobota 30.9.2017,
1:2
1:0, 0:0, 0:2
HC BOSPOR Bohumín
Šrámek – Maczurek, Ovčaří, Javín, Besta, Zátopek – Mikšan, Marek, Král – Holý, Kopún, Plhoň – Kovalski, Fejko, Šmíd, Buba
HC Frýdek-Místek "B"
Dobečka – Gottwald, Flegr, Golasovský, Sluštík, Gonos, Niedoba – Zberovský, Janečka, Mičulka – Vacula, Fiala, Carbol – Švaňa, Ševčík, Ondráček
Branky a nahrávky: 3. Mikšan (Zátopek) – 44. Mičulka (Vacula), 48. Ševčík (Zberovský). Rozhodčí: Kašínský – Novák, Mareček.

Béčko rysů se poprvé v sezoně podívalo na led soupeře. Zavítalo na led Bohumína a v těsném utkání ho dokázalo porazit. Úvodní branka zápasu padla už ve třetí minutě, to když se trefil domácí Lukáš Zátopek. Pak diváci dlouhou dobu žádnou branku neviděli. Až ve třetí třetině se znovu měnilo skóre. Rysům se povedlo období mezi 44. a 48. minutou, ve kterém vstřelili dva góly a utkání otočili. Nejprve vyrovnával Tomáš Mičulka, vítězný gól pak vsítil Vojtěch Ševčík.