První čtvrtfinále béčko v Bohumíně nezvládlo a teď už nesmí zaváhat
Nerozhodný stav vydržel jen deset minut, pak začal Bohumín naplňovat svou roli favorita. Už v první třetině si díky Toboly a Šmída vytvořil dvoubrankový náskok. Ve druhé třetině navýšil na 3:0 Ovčaří a až pak se ke slovu dostali také hosté. Jenže po snížení Mičulky znovu vrátil tříbrankový náskok Bosporu Ivan. V poslední třetině si pak Bohumín své vedení ještě dvěma góly pojistil. Trefili se Putniorz a podruhé v zápase Ivan. Čtvrtfinálová série Krajské ligy se hraje na dva vítězné zápasy, takže teď už nesmí frýdecko-místecké béčko zaváhat. Další utkání se hraje v Polárce v sobotu od 17:30.
1. Čtvrtfinále, středa 14.2.2018,
6:1
2:0, 2:1, 2:0
HC BOSPOR Bohumín
Šrámek – Javín, Čahoj, Zátope, Ovčaří, Čintala, Kropka, Benda – Mikšan, Ivan, Putniorz, Špak, Tobola, Kovalski, Šmíd, Kopún, Fejko, Král, Buba, Holý
HC Frýdek-Místek "B"
Horváth – Gottwald, Niedoba, Vančo-Minařík,Fojtík, Gonos – Slovák, Mičulka, Fiala, Heralt, Ševčík, Janečka, Zberovský, Polášek, Pastor, Ondráček, Cháňa, Hýsek
Branky a nahrávky: 11. Tobola, 14. Šmíd (Fejko), 25. Ovčaří, 36. Ivan (Javín, Mikšan), 46. Putniorz (Ovčaří, Mikšan), 60. Ivan (Putniorz, Mikšan) – 32. Mičulka (Slovák, Gonos).