Poslední přátelský zápas zvládl Frýdek-Místek na ledě Dubnice
V posledním přípravném utkání před ostrou sezónou zajel Frýdek-Místek na kluziště slovenské Dubnice. Do utkání vstoupili rysi skvěle a už po osmi minutách vedli o tři branky. Druhá třetina byla na branky vyrovnaná a ve třetí dvacetiminutovce gól nepadl. Frýdeckomístečtí si tak zlepšili chuť po nevydařeném zápase v Krakově a vyhráli nad slovenským soupeřem 5:2
Příprava, čtvrtek 30.8.2018, Zimní stadion Dubnica nad Váhom
2:5
0:3, 1:2, 1:0
Dubnica
Malík (Daneček) - Hrachovský, Husák, Zahradníček, Krisl, Adámek, Homola, Stránský - Kaukič, Mikulík, Kalus, Rudovský, Motloch, Kuťák, Martynek, Przybyla, Peterek, Christov, Klimša, Kofroň
Branky: 22. Lantoš, 40. Jakubík - 2. Christov, 5. Kofroň, 8. Klimša, 25. Klimša, 40. Kofroň

Start Frýdku-Místku do zápasu byl bleskový a už po dvou minutách se prosadil Vít Christov. Slezané zůstali v útočné náladě, jelikož se o další tři minuty později trefil David Kofroň. V osmé minutě šli Frýdeckomístečtí už do tříbrankového vedení, když puk vsítil do branky opět David, ale tentokrát Klimša. První třetinu tak zvládli rysi perfektně.

Na obrázku může být: 2 lidé, sportující lidé

Začátek druhého dějství se ovšem povedl domácím, jelikož se ve dvacáté druhé minutě trefil Vladimír Lantoš. Ovšem Frýdek-Místek nezahálel a po třech minutách vedl opět o tři branky, když se si druhý gól připsal David Klimša.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí a sportující lidé

Ke konci periody se na domácí straně prosadil Jakub Jakubík, ale druhou branku hostů si připsal i David Kofroň. Ve třetí třetině se diváci gólu nedočkali a Frýdek-Místek tak úspěšně zvládl generálku na novou sezónu.

Na obrázku může být: 1 osoba, sportující