Béčko v posledním zápase podlehlo vítězi základní části Orlové
Do posledního utkání základní části Moravskoslezské krajské ligy vyrazilo frýdecko-místecké béčko do Orlové, která se nachází na čele tabulky. Do zápasu vstoupili lépe domácí a po čtyřech minutách vedli o dvě branky. Těsně před první přestávkou se prosadil Roman Polášek a Orlová tak vedla 2:1. Po polovině utkání vyrovnal stav Jakub Heralt, ale následně domácí vstřelili dvě branky. Do třetí dvacetiminutovky i tentokrát vstoupil lépe Frýdek-Místek a po brankách Jakuba Heralta a Jana Flegra vyrovnal. Ovšem nakonec se z vítězství za tři body radovala Orlová, když se čtyři minuty před koncem prosadil Jakub Juhász. Béčko Frýdku-Místku tak skončilo v základní části na sedmém místě se čtyřiceti dvěma body a v play-off narazí na Bohumín.
27., sobota 10.2.2018, Zimní stadion Orlová
5:4
2:1, 2:1, 1:2
MHK Slovan Orlová, z.s.
Gleich - Zientek, Hegegy, Kytka, Tomis, Štefanka, Zamecznik - Juhász, Rosůlek, Vaštík D., Zákuťanský, Pavlát, Grepl, Petrák, Grepl, Kotásek, Matějíček, Dýrr, Lenomar.
HC Frýdek-Místek "B"
Horváth - Gonos, Ondráček, Polášek, Hamhalter, Heralt, Ševčík, Flegr, Vančo-Minařík, Mičulka, Flok, Slovák, Gottwald.
Branky a nahrávky: 2. Petrák (Dýrr, Zámecznik), 4. Matějíček (Zakuťanský), 36. Hegegy (Zakuťanský), 39. Štefanka (Matějíček, Zámecznik), 56. Juházs (Rosůlek) – 16. Polášek (Gonos), 35. Heralt, 46. Heralt (Slovák, Ondráček), 47. Flegr. Rozhodčí: Vít Hykel - Jaroslav Štěpán, Matěj Bartoň. Vyloučení: 9:4.