Béčko i potřetí prohrálo s Českým Těšínem, tentokrát 4:6
Po úspěšném domácím utkání s Krnovem, které Frýdecko-místečtí vyhráli 6:2, chtělo béčko rysů bodovat i v Českém Těšíně, se kterým v letošní sezóně už dvakrát vyšli naprázdno. Po první třetině vedl Český Těšín pouze 2:1. Do druhé třetiny vstoupili Frýdecko-místečtí skvěle a rychle srovnali. V polovině utkání byl stav už 3:3 a zápas byl vyrovnaný. Nakonec ale šli domácí do šaten před třetí třetinou ve větší pohodě, když si vytvořili dvoubrankový náskok a vedli 5:3. Ve třetí dvacetiminutovce sice béčko snížilo, ale po chvíli vlci vstřelili branku na 6:4. Následně už gól nepadl a Frýdek-Místek "B" si připsal už jedenáctou prohru a dál se nachází na sedmém místě s třiceti třemi body.
23., sobota 13.1.2018,
6:4
2:1, 3:2, 1:1
HC Wolves Český Těšín
HC Frýdek-Místek "B"
Branky a nahrávky: 6. Voznica (Malíř), 12. Malíř (Vydra), 22. Polášek (Fojtík, Carbol), 36. Malíř (Vydra), 39. Altera (Voznica, Malíř), 52. Voznica (Hoďa) – 7. Mičulka (Fiala, Janečka), 21. Mičulka (Fiala, Gottwald), 32. Vydra (Malíř, Voznica), 49. Carbol (Vančo-Minařík, Ondráček). Rozhodčí: Jiří Jeřábek, Denis Čahoj - Lukáš Puczok, Tomáš Piskoř.