Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB CHM FRM HAV JIH KAD LTM POR PRE PRO SLA SOK TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

24 29.09.2019 Ústí n/L Havířov 2:3p
17 13.10.2019 Frýdek-Místek Litoměřice 2:4
15 19.10.2019 Prostějov Č.Budějovice 0:5
15 19.10.2019 Havířov Chomutov 2:3
15 19.10.2019 Kadaň Slavia 2:5
15 19.10.2019 Sokolov Přerov 4:3sn
15 19.10.2019 Vsetín Litoměřice 4:2
15 19.10.2019 Třebíč Jihlava 2:4
15 19.10.2019 Frýdek-Místek Poruba 5:1
15 17.10.2019 Ústí n/L Benátky n/J 4:3p
14 17.10.2019 Poruba Vsetín 3:1
14 16.10.2019 Č.Budějovice Sokolov 4:1
14 16.10.2019 Litoměřice Ústí n/L 6:3
14 16.10.2019 Jihlava Prostějov 4:1
14 16.10.2019 Benátky n/J Kadaň 3:2p
14 16.10.2019 Chomutov Frýdek-Místek 6:4
14 16.10.2019 Přerov Havířov 4:2
14 16.10.2019 Slavia Třebíč 3:1
13 12.10.2019 Kadaň Ústí n/L 2:5
13 12.10.2019 Sokolov Jihlava 4:5
13 12.10.2019 Prostějov Slavia 4:1
13 12.10.2019 Poruba Litoměřice 0:6
13 12.10.2019 Havířov Č.Budějovice 2:5
13 12.10.2019 Třebíč Benátky n/J 2:3
13 12.10.2019 Vsetín Chomutov 5:2
13 12.10.2019 Frýdek-Místek Přerov 1:2sn
12 10.10.2019 Ústí n/L Třebíč 1:4
12 09.10.2019 Benátky n/J Prostějov 2:8
12 09.10.2019 Litoměřice Kadaň 4:2
12 09.10.2019 Jihlava Havířov 1:3
12 09.10.2019 Č.Budějovice Frýdek-Místek 3:2
12 09.10.2019 Slavia Sokolov 4:0
12 09.10.2019 Chomutov Poruba 8:3
12 09.10.2019 Přerov Vsetín 2:1
11 07.10.2019 Třebíč Kadaň 5:3
11 07.10.2019 Chomutov Litoměřice 2:1
11 07.10.2019 Vsetín Č.Budějovice 3:5
11 07.10.2019 Sokolov Benátky n/J 3:4
11 07.10.2019 Poruba Přerov 4:1
11 07.10.2019 Prostějov Ústí n/L 5:4
11 07.10.2019 Havířov Slavia 1:0
11 07.10.2019 Frýdek-Místek Jihlava 4:3sn
10 05.10.2019 Ústí n/L Sokolov 4:2
10 05.10.2019 Benátky n/J Havířov 4:1
10 05.10.2019 Litoměřice Třebíč 4:0
10 05.10.2019 Kadaň Prostějov 2:3
10 05.10.2019 Přerov Chomutov 2:1
10 05.10.2019 Slavia Frýdek-Místek 2:1
10 05.10.2019 Č.Budějovice Poruba 2:3sn
10 05.10.2019 Jihlava Vsetín 2:4
9 03.10.2019 Vsetín Slavia 4:5
9 02.10.2019 Frýdek-Místek Benátky n/J 5:3
9 02.10.2019 Sokolov Kadaň 8:3
9 02.10.2019 Poruba Jihlava 2:1
9 02.10.2019 Přerov Litoměřice 5:2
9 02.10.2019 Prostějov Třebíč 1:2sn
9 02.10.2019 Chomutov Č.Budějovice 1:4
8 28.09.2019 Slavia Poruba 6:2
8 28.09.2019 Ústí n/L Frýdek-Místek 4:2
8 28.09.2019 Kadaň Havířov 1:4
8 28.09.2019 Litoměřice Prostějov 6:1
8 28.09.2019 Benátky n/J Vsetín 2:3
8 28.09.2019 Č.Budějovice Přerov 3:2
8 28.09.2019 Třebíč Sokolov 4:2
8 28.09.2019 Jihlava Chomutov 4:0
7 25.09.2019 Č.Budějovice Litoměřice 2:6
7 25.09.2019 Chomutov Slavia 5:0
7 25.09.2019 Vsetín Ústí n/L 3:1
7 25.09.2019 Frýdek-Místek Kadaň 8:0
7 25.09.2019 Havířov Třebíč 1:3
7 25.09.2019 Poruba Benátky n/J 5:1
7 25.09.2019 Sokolov Prostějov 3:9
7 25.09.2019 Přerov Jihlava 1:3
6 23.09.2019 Litoměřice Sokolov 5:3
6 23.09.2019 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
6 23.09.2019 Benátky n/J Chomutov 0:4
6 23.09.2019 Jihlava Č.Budějovice 2:3
6 23.09.2019 Prostějov Havířov 1:4
6 23.09.2019 Kadaň Vsetín 2:7
6 23.09.2019 Ústí n/L Poruba 2:4
6 23.09.2019 Slavia Přerov 3:0
5 21.09.2019 Chomutov Ústí n/L 5:2
5 21.09.2019 Č.Budějovice Slavia 4:2
5 21.09.2019 Havířov Sokolov 4:2
5 21.09.2019 Přerov Benátky n/J 1:0
5 21.09.2019 Poruba Kadaň 4:2
5 21.09.2019 Vsetín Třebíč 4:2
5 21.09.2019 Jihlava Litoměřice 2:1sn
5 21.09.2019 Frýdek-Místek Prostějov 2:1sn
4 18.09.2019 Litoměřice Havířov 1:5
4 18.09.2019 Třebíč Poruba 2:4
4 18.09.2019 Ústí n/L Přerov 1:7
4 18.09.2019 Sokolov Frýdek-Místek 4:2
4 18.09.2019 Benátky n/J Č.Budějovice 5:4sn
4 18.09.2019 Prostějov Vsetín 3:1
4 18.09.2019 Kadaň Chomutov 3:4sn
4 18.09.2019 Slavia Jihlava 2:1
3 16.09.2019 Chomutov Třebíč 3:0
3 16.09.2019 Č.Budějovice Ústí n/L 9:1
3 16.09.2019 Vsetín Sokolov 3:2
3 16.09.2019 Jihlava Benátky n/J 4:5sn
3 16.09.2019 Poruba Prostějov 9:3
3 16.09.2019 Frýdek-Místek Havířov 2:1sn
3 16.09.2019 Přerov Kadaň 7:0
3 16.09.2019 Slavia Litoměřice 3:2sn
2 14.09.2019 Ústí n/L Jihlava 2:3
2 14.09.2019 Benátky n/J Slavia 3:1
2 14.09.2019 Havířov Vsetín 2:0
2 14.09.2019 Litoměřice Frýdek-Místek 3:2sn
2 14.09.2019 Kadaň Č.Budějovice 1:7
2 14.09.2019 Sokolov Poruba 3:5
2 14.09.2019 Třebíč Přerov 4:5p
2 13.09.2019 Prostějov Chomutov 4:3
1 11.09.2019 Benátky n/J Litoměřice 0:4
1 11.09.2019 Jihlava Kadaň 3:1
1 11.09.2019 Chomutov Sokolov 4:1
1 11.09.2019 Č.Budějovice Třebíč 3:2
1 11.09.2019 Vsetín Frýdek-Místek 3:4p
1 11.09.2019 Poruba Havířov 4:2
1 11.09.2019 Přerov Prostějov 3:2
1 11.09.2019 Slavia Ústí n/L 1:2p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:01x
2:16x
2:1sn3x
3:02x
3:16x
3:25x
3:2pp1x
3:2sn2x
4:03x
4:17x
4:212x
4:31x
4:3pp1x
4:3sn2x
5:01x
5:12x
5:23x
5:33x
5:41x
5:4sn1x
6:11x
6:21x
6:31x
6:41x
7:01x
8:01x
8:32x
9:11x
9:31x
0:42x
0:51x
0:61x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:33x
1:44x
1:51x
1:72x
2:36x
2:3pp1x
2:3sn1x
2:45x
2:53x
2:61x
2:71x
2:81x
3:41x
3:4pp1x
3:4sn1x
3:52x
3:91x
4:52x
4:5pp1x
4:5sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.