Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.
|
1 |
10.09.2021 |
Olomouc |
Ml. Boleslav |
3:2p |
|
2 |
12.09.2021 |
Kometa |
Zlín |
3:2p |
|
3 |
14.09.2021 |
Třinec |
Litvínov |
4:3p |
|
5 |
19.09.2021 |
Sparta |
Plzeň |
4:3p |
5 |
19.09.2021 |
Třinec |
Kometa |
2:3p |
5 |
19.09.2021 |
Olomouc |
K. Vary |
3:2p |
|
6 |
21.09.2021 |
Č.Budějovice |
Plzeň |
3:4p |
6 |
21.09.2021 |
Liberec |
Zlín |
3:4p |
|
8 |
26.09.2021 |
Sparta |
Kometa |
3:2p |
8 |
26.09.2021 |
Kladno |
Zlín |
3:2p |
|
10 |
01.10.2021 |
Třinec |
K. Vary |
3:2p |
|
13 |
10.10.2021 |
Č.Budějovice |
Vítkovice |
1:2p |
13 |
10.10.2021 |
Pardubice |
Olomouc |
0:1p |
|
14 |
14.10.2021 |
Kladno |
Kometa |
5:6p |
|
15 |
17.10.2021 |
Vítkovice |
Liberec |
1:0p |
|
17 |
24.10.2021 |
Pardubice |
Ml. Boleslav |
4:3p |
|
18 |
26.10.2021 |
Hr. Králové |
Kladno |
4:3p |
|
19 |
29.10.2021 |
Pardubice |
Kometa |
3:2p |
|
20 |
31.10.2021 |
K. Vary |
Olomouc |
3:2p |
20 |
31.10.2021 |
Liberec |
Ml. Boleslav |
2:3p |
|
23 |
07.11.2021 |
Pardubice |
Hr. Králové |
3:4p |
|
25 |
21.11.2021 |
Ml. Boleslav |
Hr. Králové |
4:3p |
25 |
21.11.2021 |
Plzeň |
Vítkovice |
3:2p |
25 |
23.11.2021 |
Pardubice |
Liberec |
2:3p |
|
26 |
25.11.2021 |
Zlín |
Třinec |
2:1p |
|
28 |
30.11.2021 |
K. Vary |
Sparta |
4:5p |
|
29 |
03.12.2021 |
Vítkovice |
Hr. Králové |
1:2p |
|
30 |
05.12.2021 |
Liberec |
Vítkovice |
4:3p |
30 |
05.12.2021 |
Hr. Králové |
Č.Budějovice |
3:2p |
|
26 |
10.12.2021 |
Kladno |
Pardubice |
4:5p |
|
56 |
10.12.2021 |
Hr. Králové |
Sparta |
3:4p |
|
32 |
12.12.2021 |
Kometa |
Zlín |
2:1p |
|
34 |
23.12.2021 |
Plzeň |
Ml. Boleslav |
2:1p |
34 |
23.12.2021 |
Vítkovice |
Zlín |
1:2p |
|
35 |
26.12.2021 |
Kladno |
Litvínov |
3:2p |
|
37 |
30.12.2021 |
Třinec |
Kladno |
3:2p |
|
38 |
04.01.2022 |
Litvínov |
Plzeň |
4:3p |
38 |
04.01.2022 |
Liberec |
Olomouc |
3:4p |
38 |
04.01.2022 |
Sparta |
Kometa |
3:2p |
|
40 |
09.01.2022 |
Litvínov |
Kometa |
2:3p |
40 |
09.01.2022 |
Liberec |
Pardubice |
3:4p |
|
41 |
14.01.2022 |
Pardubice |
Kladno |
4:3p |
|
42 |
16.01.2022 |
Kladno |
Plzeň |
3:4p |
|
50 |
23.01.2022 |
K. Vary |
Olomouc |
4:3p |
|
47 |
26.01.2022 |
Vítkovice |
K. Vary |
7:6p |
|
46 |
27.01.2022 |
Plzeň |
Pardubice |
3:4p |
46 |
28.01.2022 |
Č.Budějovice |
Třinec |
5:4p |
46 |
28.01.2022 |
Vítkovice |
Kladno |
2:1p |
46 |
28.01.2022 |
Litvínov |
Zlín |
3:4p |
|
51 |
03.02.2022 |
Pardubice |
Litvínov |
6:5p |
|
49 |
04.02.2022 |
Olomouc |
Č.Budějovice |
3:4p |
|
45 |
06.02.2022 |
Litvínov |
K. Vary |
4:3p |
|
50 |
06.02.2022 |
Liberec |
Ml. Boleslav |
4:3p |
|
40 |
08.02.2022 |
K. Vary |
Třinec |
3:2p |
|
43 |
08.02.2022 |
Ml. Boleslav |
Kladno |
0:1p |
|
50 |
16.02.2022 |
Kometa |
Třinec |
3:2p |
|
53 |
18.02.2022 |
Plzeň |
Litvínov |
4:3p |
53 |
18.02.2022 |
Olomouc |
Liberec |
3:2p |
|
31 |
01.03.2022 |
Kladno |
Vítkovice |
4:3p |
|
58 |
04.03.2022 |
Vítkovice |
Č.Budějovice |
4:3p |
|
60 |
08.03.2022 |
Ml. Boleslav |
Třinec |
2:3p |
60 |
08.03.2022 |
Hr. Králové |
Č.Budějovice |
2:1p |
Četnost výsledků
výhry domácích | remízy | výhry hostí |
| | |
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.