Výsledkový servis
SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CHB CHM DEC HRO JBL KLT KOB LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

23 07.12.2022 Chomutov Kobra Praha 5:3
23 07.12.2022 Písek Klatovy 4:3
23 07.12.2022 Benátky n/J Děčín 4:3p
23 07.12.2022 Most Tábor 7:4
23 07.12.2022 HRO Jablonec 8:5
23 07.12.2022 Příbram CHB 3:4
23 07.12.2022 Řisuty Letňany 1:4
27 05.12.2022 Letňany Písek 3:0
22 03.12.2022 Benátky n/J Chomutov 3:5
22 03.12.2022 Písek Ústí n/L 2:1p
22 03.12.2022 Příbram Letňany 5:4p
22 03.12.2022 Most Řisuty 9:3
22 03.12.2022 Kobra Praha Děčín 3:2
22 03.12.2022 Tábor HRO 10:1
22 03.12.2022 CHB Jablonec 1:0sn
21 30.11.2022 Děčín Řisuty 5:3
21 30.11.2022 CHB Chomutov 2:9
21 30.11.2022 Klatovy Most 1:3
21 30.11.2022 Jablonec Ústí n/L 2:9
21 30.11.2022 Kobra Praha Příbram 1:6
21 30.11.2022 Vrchlabí HRO 6:5
21 30.11.2022 Letňany Benátky n/J 1:2sn
21 30.11.2022 Tábor Písek 8:1
20 26.11.2022 Benátky n/J Most 9:4
20 26.11.2022 Ústí n/L Tábor 4:2
20 26.11.2022 HRO Klatovy 2:4
20 26.11.2022 Chomutov Letňany 1:5
20 26.11.2022 Děčín Příbram 3:5
20 26.11.2022 Jablonec Kobra Praha 5:1
20 26.11.2022 Vrchlabí CHB 7:2
19 23.11.2022 Chomutov Příbram 4:5
19 23.11.2022 Benátky n/J Jablonec 6:2
19 23.11.2022 Letňany Děčín 6:2
19 23.11.2022 Most Kobra Praha 5:1
19 23.11.2022 Ústí n/L HRO 7:2
19 23.11.2022 Písek CHB 3:5
19 23.11.2022 Tábor Klatovy 5:1
19 23.11.2022 Řisuty Vrchlabí 3:7
18 19.11.2022 Most Letňany 0:7
18 19.11.2022 Chomutov Děčín 3:2p
18 19.11.2022 Kobra Praha Vrchlabí 3:1
18 19.11.2022 CHB HRO 4:2
18 19.11.2022 Řisuty Tábor 4:7
18 19.11.2022 Písek Benátky n/J 2:1
18 19.11.2022 Příbram Jablonec 2:1
18 19.11.2022 Klatovy Ústí n/L 0:2
17 16.11.2022 Kobra Praha Tábor 1:10
17 16.11.2022 Klatovy Chomutov 1:6
17 16.11.2022 Vrchlabí Letňany 1:3
17 16.11.2022 CHB Most 3:1
17 16.11.2022 HRO Benátky n/J 3:8
17 16.11.2022 Děčín Ústí n/L 2:3
17 16.11.2022 Příbram Písek 4:3
17 16.11.2022 Řisuty Jablonec 6:2
16 12.11.2022 Písek Děčín 3:6
16 12.11.2022 Příbram HRO 10:4
16 12.11.2022 Klatovy Benátky n/J 3:4
16 12.11.2022 Most Jablonec 6:5
16 12.11.2022 Chomutov Vrchlabí 4:3
16 12.11.2022 Kobra Praha Ústí n/L 6:5
16 12.11.2022 Tábor Letňany 3:4
16 12.11.2022 Řisuty CHB 2:3
15 09.11.2022 Chomutov Most 9:2
15 09.11.2022 Kobra Praha Písek 3:1
15 09.11.2022 CHB Klatovy 4:2
15 09.11.2022 Vrchlabí Benátky n/J 1:2
15 09.11.2022 Jablonec Děčín 2:7
15 09.11.2022 HRO Letňany 2:5
15 09.11.2022 Příbram Tábor 2:4
15 08.11.2022 Ústí n/L Řisuty 7:2
14 05.11.2022 Příbram Ústí n/L 4:0
14 05.11.2022 Písek Jablonec 5:1
14 05.11.2022 Most Vrchlabí 4:6
14 05.11.2022 Klatovy Letňany 2:3
14 05.11.2022 Chomutov HRO 8:4
14 05.11.2022 CHB Benátky n/J 1:2
14 05.11.2022 Tábor Děčín 6:1
14 05.11.2022 Kobra Praha Řisuty 3:0
13 02.11.2022 Děčín Vrchlabí 3:6
13 02.11.2022 Klatovy Kobra Praha 4:2
13 02.11.2022 Most Příbram 2:5
13 02.11.2022 Letňany Jablonec 9:3
13 02.11.2022 Benátky n/J Ústí n/L 3:4p
13 02.11.2022 Tábor CHB 5:1
13 02.11.2022 Písek Chomutov 4:3p
13 02.11.2022 Řisuty HRO 4:8
12 29.10.2022 Benátky n/J Kobra Praha 1:5
12 29.10.2022 Ústí n/L Chomutov 5:3
12 29.10.2022 HRO Most 4:5p
12 29.10.2022 Letňany CHB 9:3
12 29.10.2022 Děčín Klatovy 5:0
12 29.10.2022 Jablonec Tábor 3:15
12 29.10.2022 Řisuty Příbram 3:7
12 28.10.2022 Vrchlabí Písek 5:2
11 26.10.2022 Chomutov Tábor 7:5
11 26.10.2022 Vrchlabí Jablonec 2:3p
11 26.10.2022 Kobra Praha CHB 2:1
11 26.10.2022 Ústí n/L Letňany 4:5
11 26.10.2022 Most Písek 4:3sn
11 26.10.2022 Příbram Klatovy 5:1
11 26.10.2022 HRO Děčín 5:4sn
11 26.10.2022 Řisuty Benátky n/J 2:8
10 22.10.2022 Příbram Benátky n/J 5:3
10 22.10.2022 Písek HRO 10:4
10 22.10.2022 Klatovy Jablonec 3:6
10 22.10.2022 Most Ústí n/L 1:7
10 22.10.2022 CHB Děčín 8:1
10 22.10.2022 Tábor Vrchlabí 0:5
10 22.10.2022 Kobra Praha Letňany 2:4
10 22.10.2022 Řisuty Chomutov 1:13
9 19.10.2022 Klatovy Písek 1:3
9 19.10.2022 Letňany Řisuty 12:2
9 19.10.2022 Tábor Most 7:2
9 19.10.2022 Kobra Praha Chomutov 6:4
9 19.10.2022 Děčín Benátky n/J 4:2
9 19.10.2022 Jablonec HRO 5:3
9 19.10.2022 Vrchlabí Ústí n/L 7:5
9 19.10.2022 CHB Příbram 4:8
5 17.10.2022 Vrchlabí Řisuty 3:1
8 15.10.2022 HRO Tábor 3:10
8 15.10.2022 Ústí n/L Písek 6:1
8 15.10.2022 Letňany Příbram 3:6
8 15.10.2022 Chomutov Benátky n/J 8:2
8 15.10.2022 Děčín Kobra Praha 1:2
8 15.10.2022 Řisuty Most 7:4
8 15.10.2022 Vrchlabí Klatovy 4:3
8 15.10.2022 Jablonec CHB 5:6sn
7 12.10.2022 Chomutov CHB 2:1
7 12.10.2022 Ústí n/L Jablonec 6:1
7 12.10.2022 Písek Tábor 2:5
7 12.10.2022 Most Klatovy 7:4
7 12.10.2022 Benátky n/J Letňany 4:9
7 12.10.2022 HRO Vrchlabí 1:9
7 12.10.2022 Příbram Kobra Praha 5:0
7 12.10.2022 Řisuty Děčín 2:3p
6 08.10.2022 Příbram Děčín 2:5
6 08.10.2022 Letňany Chomutov 3:2
6 08.10.2022 Písek Řisuty 6:4
6 08.10.2022 Klatovy HRO 4:1
6 08.10.2022 Most Benátky n/J 8:3
6 08.10.2022 CHB Vrchlabí 0:4
6 08.10.2022 Kobra Praha Jablonec 6:2
6 08.10.2022 Tábor Ústí n/L 4:3p
5 05.10.2022 Klatovy Tábor 1:5
5 05.10.2022 Děčín Letňany 1:4
5 05.10.2022 Jablonec Benátky n/J 1:5
5 05.10.2022 Kobra Praha Most 6:1
5 05.10.2022 HRO Ústí n/L 1:6
5 05.10.2022 Příbram Chomutov 6:3
5 05.10.2022 CHB Písek 5:4sn
4 01.10.2022 Benátky n/J Písek 2:5
4 01.10.2022 Ústí n/L Klatovy 1:4
4 01.10.2022 HRO CHB 1:5
4 01.10.2022 Letňany Most 2:0
4 01.10.2022 Děčín Chomutov 4:9
4 01.10.2022 Tábor Řisuty 5:0
4 01.10.2022 Vrchlabí Kobra Praha 3:4p
4 01.10.2022 Jablonec Příbram 2:4
3 28.09.2022 Chomutov Jablonec 6:4
3 28.09.2022 Kobra Praha HRO 1:3
3 28.09.2022 Písek Letňany 3:5
3 28.09.2022 Tábor Benátky n/J 5:2
3 28.09.2022 Klatovy Řisuty 6:4
3 28.09.2022 Most Děčín 6:4
3 28.09.2022 Příbram Vrchlabí 5:0
3 28.09.2022 CHB Ústí n/L 3:4
2 24.09.2022 Benátky n/J Klatovy 2:1
2 24.09.2022 Ústí n/L Kobra Praha 3:0
2 24.09.2022 Letňany Tábor 5:1
2 24.09.2022 Jablonec Most 2:3
2 24.09.2022 Děčín Písek 7:2
2 24.09.2022 Vrchlabí Chomutov 0:5
2 24.09.2022 CHB Řisuty 2:4
2 24.09.2022 HRO Příbram 0:9
1 21.09.2022 Ústí n/L Děčín 2:1
1 21.09.2022 Chomutov Klatovy 6:2
1 21.09.2022 Písek Příbram 1:5
1 21.09.2022 Tábor Kobra Praha 6:3
1 21.09.2022 Jablonec Řisuty 5:2
1 21.09.2022 Most CHB 3:0
1 21.09.2022 Benátky n/J HRO 2:1p
1 21.09.2022 Letňany Vrchlabí 6:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0sn1x
2:01x
2:16x
2:1pp2x
3:04x
3:14x
3:22x
3:2pp1x
4:01x
4:11x
4:25x
4:34x
4:3pp3x
4:3sn1x
5:04x
5:17x
5:23x
5:35x
5:4pp1x
5:4sn2x
6:14x
6:26x
6:32x
6:45x
6:53x
7:25x
7:43x
7:52x
8:12x
8:21x
8:31x
8:41x
8:51x
9:21x
9:33x
9:41x
10:11x
10:42x
12:21x
0:21x
0:41x
0:52x
0:71x
0:91x
1:23x
1:2sn1x
1:34x
1:43x
1:56x
1:63x
1:71x
1:91x
1:101x
1:131x
2:34x
2:3pp2x
2:45x
2:55x
2:71x
2:81x
2:92x
3:44x
3:4pp2x
3:54x
3:64x
3:72x
3:81x
3:101x
3:151x
4:52x
4:5pp1x
4:61x
4:71x
4:82x
4:92x
5:6sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.