Získali jsme tři body, musíme ale takhle makat dále, říká autor dvou branek Christov
Rozhovory
Po utkání s Litoměřicemi, které pro domácí skončilo vítězně 5:3, jsme se zeptali Víta Christova na pár otázek.

V první třetině to byl vyrovnaný zápas, co se podle tebe změnilo, že jste zápas otočili?

V devadesáti procentech první třetiny jsme museli přistoupit na hru a začít hrát více zezadu. Hráči pak šli lépe do brány."

Přispěl jsi dvěma prvními góly, myslíš si, že to tým více povzbudilo k dalším akcím?

O to nejde, jsem rád, že mi to tam spadlo. Získali jsme tři body, musíme ale takhle makat dále, abychom hráli nahoře."

V druhé periodě se ti podařilo dostat k puku a sám ses v obklopení soupeřů vrhl na bránu, věřil jsi, že dáš branku, i když se po tobě začaly sápat hokejky?

Už jsem neměl sílu. Neměl jsem se kam natlačit, tak jsem si řekl, že zkusím vystřelit nad lapačku a prošlo to tam, za což jsem rád."

Rovněž v druhé třetině poté, co jste dostali gól, bylo vidět, že jste ztratili tu pohodu, která vás doprovázela. Bylo tomu tak i v nadcházející třetině. Byla to až následující přesilovka, která vám zpátky dodala jistotu a ztracenou pohodu?

V té třetí třetině jsme to trochu vypustili, začali jsme vymýšlet dozadu. Bohužel dali góly, to byla chyba, ale nakonec jsme to vyhráli."

V poslední třetině se vám už tolik nedařilo a pak jste dali gól do prázdné brány. Akorát to povzbudilo fanoušky, jak se vám hrálo za takové podpory?

Je to super. Fanoušci jsou tady skvělí, doufám, že budou chodit pořád a podporovat nás."