Z Havířova k nám přichází hostovat Karol Korím
A-tým
Rysí kádr se před závěrečnými boji v základní části rozšíří o dalšího zkušeného zadáka. Z nedalekého Havířova k nám přichází na hostování slovenský bek Karol Korím.

Těsně před sobotním duelem na Vysočině posílil náš tým osmadvacetiletý obránce Karol Korím. Rodák ze slovenské Nitry k nám přichází na hostování z nedalekého HC Heimstaden Havířov.

Korím (dres č. 69 na fotografiích) patří ke zkušeným zadákům, vždyť na svém kontě má 52 startů v české nejvyšší soutěži za Pardubice a více než dvě stovky zápasů ve slovenské extralize. Juniorský mistr republiky s Chomutovem (ze sezony 2011/12) působil v posledních letech doma na Slovensku, kde postupně hájil barvy rodné Nitry, dále pak Liptovského Mikuláše, Levic, Martina, Detvy a Topolčan. Na začátku letošní sezony se vrátil zpátky do Havířova, kde to velmi dobře zná ze svého dřívějšího působení v tamním klubu.

V dresu Havířova odehrál Karol Korím letos 22 prvoligových utkání, ve kterých si připsal na své konto dva kanadské body (1+1). Koríma jsme mohli vidět v obou vzájemných duelech rysů s Havířovem.

KAROL KORÍM
Narozen: 20. srpna 1993 v Nitře
Výška/váha: 188 cm/ 92 kg
Post: obránce
Hůl: levá
Kariéra: HK Nitra, BK Mladá Boleslav, KLH Chomutov (Piráti), Královští lvi Hradec Králové, HC Pardubice, HC Rebel Havlíčkův Brod, LHK Jestřábi Prostějov, HC Dukla Jihlava, HC AZ Havířov, HK Nitra, HK Liptovský Mikuláš, HK Nitra, HK Levice, HK Martin, HC Detva, HC Topolčany, HC Heimstaden Havířov

Snímky: Jan Velčovský (HC FM), Michal Polák (HC Heimstaden Havířov)