Výhra proti Studénce po dlouhé době a hned na úvod sezóny!
Mládežnický hokej
V sobotu 19.9.2020 náš tým nastoupil k 1.mistrovskému utkání na ledě Studénky.

Utkání to bylo zpočátku velmi vyrovnané, spoustu šancí na obou stranách, ale gólu jsme se v první třetině nedočkali. (0:0)

Druhou periodu začali lépe domácí a odskočili Frýdku-Místku o dva góly. O snížení stavu se postaral Tomáš Mičulka, který vstřelil gól na 2:1. Gól naše hráče nabudil a díky vynikajícímu napadání donutili gólmana Studénky ke vstřelení vlastního gólu, který byl připsán Radimu Vančo-Minaříkovi. Avšak 6 vteřin před koncem třetiny se domácí dostali opět do vedení. (3:2)

Poslední třetina patřila našim hráčům, kteří domácí Studénku již nepustili do žádné šance. Vyrovnávací gól na 3:3 dal Tomáš Mičulka. Vítězný gól vstřelil Adam Puzoň a o potvrzení výhry střelou do prázdné branky se postaral opět Tomáš Mičulka, čímž završil svůj hattrick.

Vítězství 5:3 proti Studénce je výborným startem do nové sezóny!