Ve středu se Frýdek-Místek utká s Opavou
Ve středu se v rámci pětadvacátého kola soutěže utká Frýdek-Místek na domácím ledě s Opavou. Ze dvou předchozích vzájemných utkání vyšli vítězně Frýdecko-místečtí, potvrdí to i tentokrát? Úvodní buly je naplánováno na 18:00, tak neváhejte a přijďte podpořit domácí borce!

HC Slezan Opava

Opava se po pětadvaceti kolech drží na devátém místě tabulky východní skupiny. Na kontě má 30 bodů a celkové skóre 77:98. Slezan zatím dokázal zvítězit pouze devětkrát, z toho jednou v prodloužení a jednou po samostatných nájezdech. V posledním utkání Opavští doma vyzvali Porubu, první a poslední třetina byla vyrovnaná, v prostřední části ale hosté rozhodli, když vstřelili o dvě branky více a Opava tak nakonec prohrála 4:6.

Nejproduktivnějšími útočníky jsou Petr Wolf (8+13) a Tomáš Polok (6+12). Z řad obránců se zatím bodově nejvíce daří Josefu Tichému (2+14) a Davidu Galvasovi (3+8). Všechna utkání zatím odchytal gólman Dušan Šafránek.

Vzájemná utkání

Poprvé se letos Frýdek-Místek utkal s Opavou na domácím ledě v rámci třetího kola. Tento duel byl po celou dobu herně vyrovnaný, o vítězství rozhodl až hattrick obránce Štěpána Jeníka ve třetí třetině a Frýdecko-místečtí zvítězili 5:2.

I ve druhém vzájemném utkání na ledě Opavy zvítězil Frýdek-Místek, tentokrát už mnohem jednoznačněji. Nejvíce branek však opět padlo až v poslední třetině a svěřenci trenéra Juříka si tak domů odvezli výhru v poměru 8:2. V tomto utkání padl také hattrick, tentokrát však z hole Arona Chmielewského.

Pokud nebudete moci dorazit přímo na místo, bude pro vás jako vždy připraven textový online přenos.