Ve čtvrtfinále Krajské ligy mužů vyzve Frýdek-Místek "B" soupeře z Krnova
Muži B
Je rozhodnuto! Krajská liga Moravskoslezského kraje má za sebou základní část a v sobotu 22. 2. 2020 ukrojí první díl čtvrtfinálových sérii Play Off!

O definitivní podobě dvojic pro vyřazovací část soutěže rozhodovalo až závěrečné 27. kolo. Tabulka letošního ročníku Krajské ligy mužů byla docela slušně vyrovnaná a díky tomu se o nasazení dvojic pro čtvrtfinále rozhodlo až po odehrání závěrečného kola základní části soutěže.

Jedinou jistou dvojicí byla první Studénka s osmou Orlovou. Druhý skončil Nový Jičín „B“, který vyzve loňského vítěze z Českého Těšína. Ten skončil v letošní sezoně až na sedmém místě. Třetí místo nakonec obsadili hokejisté Bohumína, kteří vyzvou v boji o postup do semifinále Karvinou. Poslední dvojici tvoří čtvrtý Frýdek-Místek „B“ a pátý Krnov.

Jak už bylo zmíněno, tak HC Frýdek-Místek „B“ skončil na čtvrtém místě, když o svém umístění mezi nejlepší čtyřkou rozhodl až v neděli 16. února, kdy v Polárce porazil Karvinou. Nyní čeká na svěřence Reného Slaniny a Tomáše Snášela v cestě Krnov.

První utkání se odehraje na ledě lépe postaveného týmu, tedy ve Frýdku-Místku, a to v sobotu 22. února, kdy úvodní buly bude vhozeno v 15:30. Cena vstupného zůstává stejná, tedy 40 Kč pro dospělého a 20 Kč pro děti.

Čtvrtfinálové boje budou pokračovat druhými zápasy ve středu 26. 2. 2020, kdy se bude hrát na hřišti soupeře a pokud by se nerozhodlo o postupujícím do dalšího kola Play Off, bude následovat rozhodující třetí utkání. To se opět odehraje na ledě lépe umístěného týmu v sobotu 29. února. Termín u mužského „B“ týmu Frýdku-Místku se dost možná bude měnit, jelikož ve stejný den je v Polárce na programu zápas Chance ligy.

Muži „B“ HC Frýdek-Místek odehráli v základní skupině soutěže s Krnovem tři vzájemné zápasy. V prvním utkání se představili v Krnově odkud si odvezli tři body za výhru 3:1. Odveta v Polárce vyšla lépe modrožlutým, kteří dokázali vynulovat rysy a vyhráli 2:0. Ve třetím utkání využili hokejisté Krnova výhodu domácího prostředí a připsali si body za výhru 3:1. Celkově má tedy Krnov lepší vzájemnou bilanci ze tří zápasů, ale všichni si uvědomují, že Play Off je úplně jiná část soutěže, a hlavně se hraje pro oba soupeře od nuly a vyhrát včetně postupu do dalších bojů tak může každý!

Hráči béčka rysů věří, že se fanoušci stanou jejich pomyslným šestým hráčem na ledě a poženou je za výhrou a vedením ve čtvrtfinálové sérii, která se hraje na dva vítězné zápasy!

VS

SOBOTA 22. 2. 2020 V 15:30
HALA POLÁRKA