Ve 25. kole na led Frýdku-Místku zavítá Horácká Slavia Třebíč
Preview k zápasu
Po gólové přestřelce ve Vsetíně, odkud si Frýdecko-místečtí nakonec odvezli dva body, zavítá do haly Polárka SK Horácká Slavia Třebíč, která po debaklu v Prostějově dokázala porazit na domácím ledě poslední Kadaň. V prvním vzájemném zápase Horáci využili přesilových her a vyhráli 4:0. Utkání začne od 18:00 ve středu 22. 11. v hale Polárka.

Rysi ztratili dvougólové vedení, poslední zápasy Frýdku-Místku nabízejí hodně branek

V posledním zápase zavítal Frýdek-Místek do Vsetína. Po první třetině sice domácí vedli o gól, ale ve druhé se po brance Pechance a dvou přesných zásazích Piegla dostali červenobílí do vedení. Dvě minuty před koncem druhé periody domácí snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí třetině využil Ovčačík přesilovou hru a poslal rysy opět do dvoubrankového vedení. V polovině třetiny zelenožlutí proměnili nájezd a minutu poté srovnali stav na 4:4.

V padesáté první minutě dostal Frýdek-Místek v přesilové hře do vedení Klimša. Ale tři minuty před koncem Vsetín opět srovnal. V prodloužení gól nepadl a rozhodovaly nájezdy. Tam se už v první sérii prosadil Kaukič. Poté viděli diváci plno zákroků brankářů, ale ve čtvrté sérii domácí srovnali. Nakonec toto dramatické utkání rozhodl v páté sérii Klimša a Frýdek-Místek si odvezl dva body.

V posledních pěti zápasech frýdecko-místeckých rysů padlo velké množství gólů, kdy Frýdek-Místek vstřelil celkem jednadvacet branek a inkasoval jich sedmnáct, což vychází více než sedm branek na zápas. Momentálně je nejlepším střelcem Frýdku-Místku v základní fázi se sedmi góly David Klimša.

Přijďte podpořit frýdecko-místecké rysy, kteří se představí ve speciální edici dresů, ve středu 22. 11. od 18:00 do haly Polárka! Navíc pro VŠECHNY s knírkem bude připraven kupón na nápoj a párek zdarma. Kupón si v den zápasu můžete vyzvednout u ochranky u vstupu na A tribunu a B tribunu a použít kdekoliv v bufetu.

Po debaklu v Prostějově vyhrála Třebíč nad Kadaní

Horáci na zápas v Prostějově asi dlouho nezapomenou. Inkasovali totiž hned devět branek a za celých šedesát minut nevstřelili ani gól. V posledním domácím zápase si ovšem zlepšili chuť, když na jejich led zavítala Kadaň. Už v první třetině se Třebíč dostala do tříbrankového vedení. Ve druhé periodě sice Kadaňští snížili, ale do minuty přišla odpověď a Slavia vedla už 4:1.

Za čtyři minuty Kadaň opět snížila na rozdíl dvou branek, ale do závěrečné sirény už gól nepadl a Třebíč vyhrála nad poslední Kadaní 4:2. Nejlepším střelcem je Luboš Horký, který si na konto připsal už devět gólů. Hlavním trenérem je Martin Sobotka.

V prvním letošním vzájemném utkání dostal Frýdek-Místek v Třebíči lekci

Ve 12. kole WSM Ligy se tato mužstva utkala v letošní sezóně poprvé. První třetina sice nenabídla žádnou branku, ale ve druhé se necelá tisícovka diváků gólu dočkala. Ve třicáté páté minutě využil přesilovou hru Diviš. O tři minuty později šli domácí do dvoubrankového vedení po gólu Dolníčka, který rovněž vstřelil branku v přesilové hře. Po dvou třetinách hry tak Třebíč vedla 2:0.

Ve čtyřicáté třetí minutě šla Horácká Slavia už do tříbrankového vedení, když se opět v přesilové hře trefil Erat. V polovině třetí periody přidal další branku Kusko a jak jinak, než z přesilovky. Třebíč tak vyhrála 4:0, když se prosadila pouze z přesilových her.