V sobotu zavítá Frýdek-Místek na led lídra WSM Ligy do Přerova
Novinky
Další zápas proběhne na ledě Přerova, který je po dvou utkáních na čele tabulky. Tyto dva týmy se už letos střetly v přípravném utkání, ve kterém Přerov dokázal zvítězit po samostatných nájezdech.

Utkání se odehraje v MEO Aréně od 17:00.

Frýdek-Místek odehrál už tři utkání a má na svém kontě čtyři body. Zatím poslední domácí zápas odehráli rysi ve středu proti Kladnu. Bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku a podlehli hostujícímu týmu 0:3. Momentálně je Frýdek-Místek na šestém místě v tabulce.

HC ZUBR Přerov

Hráči Přerova se letos chlubí fantastickou formu. Po dvou vítězných utkáních jsou na prvním místě s gólovou bilancí 11:1. Poslední utkání odehráli na ledě Kadaně, kterou deklasovali poměrem 9:1. V první třetině padly dva góly po střelách Pláška a Procházky. Druhá třetině ovšem byla o něco zajímavější. Přerov nastřílel čtyři góly a bylo téměř rozhodnuto. V poslední třetině přidal ještě další tři branky.

Nejproduktivnějším hráčem a nejlepším střelcem je Milan Procházka 6 (4+2)