V dalším utkání zavítá frýdecko-místecké béčko na led Poruby
Béčko má už dvě prohry v řadě, když naposled nestačilo na Rožnov pod Radhoštěm, kde prohrálo až na samostatné nájezdy. V sobotu zavítá na třetí venkovní zápas po sobě, tentokrát do nedaleké Poruby. Úvodní buly bude vhozeno v 17:15 hod. v RT Torax Aréně.

Béčko prohrálo už dvě utkání v řadě

Ve šlágru podzimu náš Frýdek-Místek „B“ prohrál ve sledovaném duelu na ledě Orlové 2:3 a v posledním utkání zavítal do předposledního Rožnova pod Radhoštěm. Diváci se dočkali branky až dvě minuty před koncem druhé třetiny, kdy se prosadil nejlepší střelec béčka Tomáš Mičulka, který má na kontě už devět přesných zásahů.

Ve třetí třetině domácí srovnali, ale tři minuty před koncem základní doby se trefil druhý nejlepší střelec rysů Lukáš Janečka, který si připsal sedmou trefu v červenobílém dresu. Ovšem po minutě domácí srovnali. V prodloužení gól nepadl a samostatné nájezdy lépe zvládl domácí Rožnov.

Orlová porazila jak béčko Frýdku-Místku tak Porubu "B" stejným výsledkem

Po třech výhrách v řadě zavítalo béčko Poruby na led Orlové, kde zápas předtím podlehlo frýdecko-místecké béčko těsně 3:4. Už po osmi minutách hry domácí Orli vedli 2:0. Na začátku druhé třetiny hosté snížili, ale v polovině hry se domácí opět dostali do dvoubrankového vedení. Po minutě ovšem Poruba „B“ opět snížila na rozdíl jediného gólu.

Ve třetí periodě se Orlová potřetí v zápase dostala do vedení o dva góly. Ve čtyřicáté deváté minutě hosté opět snížili, ale poté už branka nepadla a béčko Poruby stejně jako Frýdek-Místek „B“ padlo v Orlové 3:4.