Spolupráce s Pastelkou skončila, prodej ale pokračuje, hledáme nové řešení
Novinky
Nejen pro hokejové fanoušky přinášíme informaci o konci spolupráce s prodejnou Pastelka, kde si měli lidé možnost zakoupit nejen fanouškovské předměty, ale také i jiné spotřební zboží z hokejové branže.

Frýdecko-místecký klub oznamuje, že spolupráce s papírnictvím Pastelka v obchodním centru Frýda byla ukončena ze strany provozovatele prodejny. Fanoušky ale informujeme, že prodej sportovního vybavení a merch věcí klubu HC Frýdek-Místek přerušen NEBUDE! Nadále si budete moci věci přijít zakoupit v den mistrovských utkání prvoligového A týmu, a to přímo do haly Polárka (v přízemí sektoru A). "Tímto bychom chtěli papírnictví PASTELKA poděkovat za dosavadní spolupráci a také i za vytvoření společného zázemí," zdůraznil Jakub Mikulík, výkonný manažer frýdecko-místeckého hokejového klubu.

 

HLEDÁME NOVOU PRODEJNU KE SPOLUPRÁCI

Klub nyní hledá nového partnera, se kterým by se mohl domluvit na bližší spolupráci ohledně prodeje sportovního vybavení a merch věcí klubu HC Frýdek-Místek. "Rádi bychom našli provozovnu v blízkosti hokejové haly, která má svou prodejní dobu po celý pracovní týden, popřípadě i o víkendech," řekl Jakub Mikulík.

"Věříme, že se nám takového prodejce podaří najít co nejdříve, jelikož vnímáme, že tohle není pouze a jen o prodeji fanouškovských věcí HC Frýdek-Místek, ale své si tu najdou určitě i děti ze zdejší hokejové mládeže, nebo hobby hokejisté, kteří si chodí do haly zahrát. Kdykoliv se totiž může stát, že vám najednou dojde páska na holenní chrániče, či na hokejku. Někomu zase praskne tkanička na brusli, jiný třeba ztratí láhev na pití. Prostě chceme, aby lidé mohli odskočit do blízkého obchůdku, kde se vše potřebné bude dát nakoupit," naznačil Mikulík.