Šesťáci se na prestižní turnaj nenaladili
Mládežnický hokej
Šesťáci využili nabídky slovenského Liptovského Mikuláše k sehrání přátelského zápasu a rozloučili se tímto utkáním s domácím ledem. Na závěr sezony poslední březnový den si ale vítěznou tečku nepřipsali.

HC F-M – Liptovský Mikuláš 4:5 

6. třída nastoupila s ročníkem 2011, Slováci dodržují školní třídy, a proto měli v kádru i ročník 2010. V průběhu zápasu bylo vidět, že proti sobě jinak stojí výkonnostně obdobné týmy, hosté byli nakonec lepší v koncovce.

„Herně jsme byli lepší, ale neproměňovali jsme šance a důraz nám chyběl i před vlastní brankou, kdy soupeř několikrát v předbrankovém prostoru dorazil, dotlačil puk za záda gólmana. Zahráli jsme si, ale lepší by bylo, kdyby kluci vyhráli a naladili se na těžké turnaje, které nás čekají. Byl to pro ně takový lehký vykřičník, že pokud nebudou hrát naplno, tak to budou mít ve zbytku sezony složité,“ hodnotil přátelák trenér Tomáš Snášel, jehož tým 6. třídy o víkendu čeká prestižní turnaj v Brně, kde na neoficiální „mistrovství republiky“ je zváno 16 nejlepších týmů z celé ČR. Týden nato budou šesťáci hrát ještě na turnaji v Novém Jičíně.