Rysi znovu podpoří akci Frýdek-Místek na cestách
Novinky
V sobotu 20. května od 10:00 se po roce zase potkáme na Olešné! A vy si tak s přáteli užijete den plný skvělých tipů a inspirace na výlety a dovolenou nejen v Moravskoslezském kraji, ale také v dalších turistických oblastech po České republice. A navíc jako bonus můžete potkat naše rysy a maskota Freddyho!

Zatímco vy si budete vybírat a povídat si s jejich zástupci, děti se zabaví na 14 soutěžních stanovištích, díky kterým budou zábavnou formou poznávat Českou republiku. Navíc po jejich absolvování budou zařazeni do slosování o ceny!

Frýdecko-místecký hokejový klub bude zastoupen hned kvartetem hráčů. Těšit se můžete na lídra loňského kanadského bodování Oskara Haase, a také na jeho útočného parťáka Michala Hoťka. Dorazí rovněž gólmanský fantóm uplynulé sezony Vojta Mokry a nová útočná posila rysů Vojta Šuhaj! Naši borci vám budou k dispozici ať už pro autogramiádu či společnou fotku!

Přímo na místě si navíc budete moct změřit na speciálním radaru rychlost střely pukem. Tuto technologickou vymoženost jste zatím mohli vidět pouze během utkání NHL a v rámci zápasů play-off v pražské O2 aréně. Přijďte si nechat změřit tvrdost střely s přesností na setiny. Můžete si tak porovnat rychlost své rány například s elitním kanonýrem, jakým je Oskar Haas! 

Scházet nebude ani oblíbená hra Cornhole či STIGA hokej. V sobotu navíc meteorologové slibují hezké počasí, tak neváhejte a doražte!

Užijte si skvělý den na Olešné, začínáme v 10.00 hodin v zázemí Autokempu Olešná. Vstupné ZDARMA. Akci Frýdek-Místek na cestách pořádá statutární město Frýdek-Místek prostřednictvím své organizace Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p. o. Více informací o akci se dozvíte na webu: https://www.fmnacestach.cz/.