Rysi ukončili sezonu s fanoušky ve Frýdě
Novinky
Symbolickou tečkou za letošní sezonou frýdecko-místeckých hokejistů byla čtvrteční akce v obchodním centru Frýda, kde dorazili fanoušci, kteří měli šanci se setkat s rysy. Nechyběla autogramiáda, společné focení a také možnost prodloužit si permanentní vstupenku pro příští ročník v Chance lize.

Společná akce, která se konala v obchodním centru ležícím v těsné blízkosti haly Polárka, měla úspěch! Jednou z aktrakcí byl populární fotokoutek, ve kterém se fandové mohli zvěčnit spolu se svými oblíbenci. Navštívili jste čtvrteční akci ve Frýdě a byli jste ve fotokoutku? Pokud ano, svůj snímek si můžete už nyní prohlédnout ZDE

"Akci ve Frýdě hodnotím rozhodně pozitivně. Tyhle společné akce jsou opravdu fajn, dorazilo dost lidí, což je super! Kluci byli příjemní, komunikativní. Je určitě dobře, že ve Frýdě jsou velkoformátové plakáty našeho klubu. Každá taková propagace hokeje je výborná," hodnotil jeden z hlavních zástupců kotle a pokračoval na téma letošních výkonů svého týmu: "Rojezd do sezony byl znovu slabší, bylo to tím, že kluci nebyli kompletní, nebyli sehraní. Přibližně od nového roku se ale hra výrazně zvedla a už to bylo mnohem lepší. Sezona byla znovu ovlivněna koronavirem, fanoušci dlouho nemohli v plném počtu na tribuny. Návštěvy a celková atmosféra šly nahoru až ke konci sezony, kdy se zároveň zvedly i výkony našeho týmu. Celkově sezonu hodnotím kladně," říká skalní fanda frýdecko-místeckého klubu.

Čtvrteční akci si pochvalovali také hráči. Jedním z pozitivních překvapení sezony byl rozhodně gólman Samuel Baroš. Slovenský strážce svatyně přišel v průběhu rozehraného ročníku z týmu Bratislava Capitals a stabilními výkony týmu výrazně pomohl: "Sezona skončila a rozhodně nelituju toho, že jsem nabídku Frýdku-Místku akceptoval. Měli jsme výbornou partu, kluci mě skvěle přijali. Zvykl jsem si rychle také na město, kde se mi krásně žilo. Chci srdečně poděkovat fanouškům, že s námi byli po celou sezonu a že přišli také dnes na autogramiádu. Moc si vážíme jejich přízně!"

FOTOGALERII Z AKCE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE